[QUOTE="silivriserdar, hocam size nasıl ulaşabilirim

Bla-l29 repair için Konya'da bir ustaya götürdüm sürüm düşürdü falan yapamadı Ankara'da bir usta var mı acaba özel mesaj atabilir misiniz?

Bla-l29 repair için Konya'da bir ustaya götürdüm sürüm düşürdü falan yapamadı Ankara'da bir usta var mı acaba özel mesaj atabilir misiniz?
Şu an olmuyor @Mirsat

Bir ara server üzerinden yapılıyormuş ama şu an oda kapalıymış. Şu an sadece pasaport kaydı ile olur. İşi bilmeyen birine götürüp cihazı çöp ettirmeyin derim.

Bugün server üzerinden yapılacağını garanti eden bir adam ile karşılaştım 250 isteyince beklemeye karar verdim @silivriserdar özel mesaj atar mısın?
Bu server falan ne bilgi verir misin?

Server yolu nasıl kapalı oluyor anlamadım gitti 3-4 gündür telefoncu uğraşıyor bütün sitelere baktım diyor server yolu kapalı dedi bundan önce 10 cihaz yaptık bundan ama şimdi olmuyor diyor

Server yolu nasıl kapalı oluyor anlamadım gitti 3-4 gündür telefoncu uğraşıyor bütün sitelere baktım diyor server yolu kapalı dedi bundan önce 10 cihaz yaptık bundan ama şimdi olmuyor diyor
Doğrudur Hocam Ama Yakında Boxlara Bu Sorunlar cözülecektir

Server yolu bilmiyorum ama şuan bir çok yerde test point işlemi ile repair yapılıyır kardrşim çok daha uygun fiyata

Hocam özel mesaj atar mısın bilgilendirir misin test point nedir vs
Dostum özelden ancak siye yöneticilerimiz yazabilir. Test point yöntemi telefınu açıp anakart üzeeinde bir nevi kısa devre yapma işlemidir. İşlem riski iyi bilen biri yapsa dahi mate 10 pro lar suya toza karşı korumalı bu açma kapatma işleminde bu özellikler gidebilir. Diğer yöntem Server olayı mantığını anlamış değilim. Ama şuan için ki 2018 Haziran güvenlik yamasından sonra bu iki çmzüm yolu var. Zannımca rom flashlama ike olacak iş de değildir. Çünkü 2018 Haziran güncellemesinden ve sonrası xloader 02 olmuş durumda. Xloader 02 ye xloader 01 eom dosyaları flashlanmıyor. Benim araltırmalarım sonucu edindiğim bilgi bu. Tabi ustalarımız daha iyi bilir. Ve bir çözüm yolu bulunurbulunmaz burda paylacaklar emin ol. Bi de Server olayı şuan çalışmıyır diye okudum sair bir kaç sayfada ustalarımızın bilgilendirse bende öğrenmiş olurum

Valla 3 ay daha sürem var inşallah çıkar o zamana

Arkadaşlar bugün test point yöntemi ile imei repair işlemi yaptım. Usta sağ olsun teknik bölüme çağırıp bizzat yanımda işlemi yaptı. Test point yönteminin mantığını ve risk durumunu ankattım bir önceki yorumda. Aynı düşündüğüm gibi. İşlemi gerçekten iyi bir ustanın yapması lazım. Teli şuan kullanıyorum, macunlama iyi yapılmalı arkadaşlar ve daha doğrusu usta iyi olursa kendi bilir. Yöneticilerimizin izni varsa işlem ücreti hakkında da bilgi paylaşırım.

Arkadaşlar bugün test point yöntemi ile imei repair işlemi yaptım. Usta sağ olsun teknik bölüme çağırıp bizzat yanımda işlemi yaptı. Test point yönteminin mantığını ve risk durumunu ankattım bir önceki yorumda. Aynı düşündüğüm gibi. İşlemi gerçekten iyi bir ustanın yapması lazım. Teli şuan kullanıyorum, macunlama iyi yapılmalı arkadaşlar ve daha doğrusu usta iyi olursa kendi bilir. Yöneticilerimizin izni varsa işlem ücreti hakkında da bilgi paylaşırım.
Bu yöntemi bizde biliyoruz yapan arkadaşlarımız da mevcut. Ama riskli olduğu için girmiyoruz. Teşekkürler geri dönüş için.

Geri
Üst Alt