Şuan desteklemiyor huawei 8.0.0 Sürümleri.
Repair yapmak için cihazın tam olarak modeli nedir.

Şuan 7.0 düşürmek için dosyaları var 300 TL
Eğer eliniz de HCU Veya SigmaKey varsa.

Burdaki dosyayı satın alarak İMEİ Repair işlemi yapabilirsiniz.

Şuan 7.0 düşürmek için dosyaları var 300 TL
Eğer eliniz de HCU Veya SigmaKey varsa.

Burdaki dosyayı satın alarak İMEİ Repair işlemi yapabilirsiniz.
Bir sorum daha olacak sürümü 7.0 a düşürürsem chimera tool ile ımeı atabilir miyim
Birde telefonu rootlamam gerekir mi?

Huawei Repair İçin Root Gerekmiyor.
Ewet 7.0 olursa chimera tool yapar.

S. Aleyküm iyi forumlar, bende Huawei Mate 10 Pro BLA L09 Modeli cihaz var, imei atılabilir mi bu cihaza acaba?
Screenshot_20181027-214635.jpg

S. Aleyküm iyi forumlar, bende Huawei Mate 10 Pro BLA L09 Modeli cihaz var, imei atılabilir mi bu cihaza acaba? Ekli dosyayı görüntüle 982
Aleyküm selam.

Ülkemizde mobil cihazların seri numarası ve IMEI numarasını değiştirmek yasal bir suçtur. Ve cezası vardır. Lütfen konu açarken veya mesaj yazarken buna dikkat edin.

Cihazın IMEI Repair yani IMEI tamiri yapmak yasaldır ve herhangi bir cezası yoktur.

Sorunuza gelecek olursak. Evet cihazınız ile ilgili IMEI Repair İşlemi yapılır. Ama bunun için ücretli satılan profesyonel araçlar olması lazım. Bu araçlar genelde cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur. Chimera Tool, SigmaKey Box, HCU Tool gibi Araçlar bu işlemi yapmaktadır.

Merhaba,
Öncelikle bilgilendirme ve hızlı geri dönüş için teşekkürler, bundan sonra değindiğiniz konuya dikkat edeceğim.
Ben son kullanıcıyım, elimde box denen cihazlardan yok. Dün cihazımı IMEI tamiri yaptırmak için Doğubank ve Tahtakale'deki telefon tamiri yapan yerlere bıraktım ancak yapamadılar. Bunlardan bir tanesinin işlemi Sigma box ile yapmaya çalıştığını gördüm. Bana bir çözüm yolu gösterebilir misiniz?

Merhaba,
Öncelikle bilgilendirme ve hızlı geri dönüş için teşekkürler, bundan sonra değindiğiniz konuya dikkat edeceğim.
Ben son kullanıcıyım, elimde box denen cihazlardan yok. Dün cihazımı IMEI tamiri yaptırmak için Doğubank ve Tahtakale'deki telefon tamiri yapan yerlere bıraktım ancak yapamadılar. Bunlardan bir tanesinin işlemi Sigma box ile yapmaya çalıştığını gördüm. Bana bir çözüm yolu gösterebilir misiniz?
Henüz sitemizi farkedememişler demekki :D

Şu aşamada benim durumum için bir çözüm yolu var mıdır? Varsa süreç nasıl işler ve bana maliyeti ne kadar olur?

Anladım, yalnız malesef dünkü tecrübeden sonra teknik servislerden umutlu değilim, belki buradaki üstadlardan birisi yapabilir diye ümitlenmiştim. Olmazsa da artık bir pasaport hakkı satın alıp kayıt yaptırmaya çalışacağım. İlgilendiğiniz için tekrar teşekkürler. İyi forumlar.

Anladım, yalnız malesef dünkü tecrübeden sonra teknik servislerden umutlu değilim, belki buradaki üstadlardan birisi yapabilir diye ümitlenmiştim. Olmazsa da artık bir pasaport hakkı satın alıp kayıt yaptırmaya çalışacağım. İlgilendiğiniz için tekrar teşekkürler. İyi forumlar.
Bizlere gönderebilirsin.

Aydar hocam, sizinle nasıl iletişime geçebilirim? Bulunduğunuz lokasyon neresidir?

Kusura bakmayın konuyu uzatıyorum ancak Özel Mesaj atamadığım için buraya yazmak durumunda kalıyorum. Aydar Bey'e iletişim bilgilerimi nasıl aktarabilirim?

Geri
Üst Alt