Kusura bakmayın konuyu uzatıyorum ancak Özel Mesaj atamadığım için buraya yazmak durumunda kalıyorum. Aydar Bey'e iletişim bilgilerimi nasıl aktarabilirim?
@Aydar mesajlarını görünce size irtibat bilgilerini özel mesaj ile gönderecektir. Ayrıca siz hangi şehirdesiniz. Belki sizinle aynı şehirde olan bir ustamız vardır. Direk ona da gidip yüzyüze görüşebilirsiniz.

Selamun aleykum. Ustam mate 10 pro repair için yardıma ihtiyacım var.(sürüm 8) Chimera sigma mevcut.

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Huawei Mate 10 Pro IMEI Repair başarı raporunu paylaşacağım. Bu işlem için elinizde Chimera Tool olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır ve genelde cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

Ekli dosyayı görüntüle 23
Mate pro 10 var bugün itibariyle imei için servise bıraktım servisin çok uğraşmasina rağmen imei tamiri yapılmadı bu konu hakkında yardimci olurmusunuz

Mate pro 10 imei tamiri yapılması gerekiyor yardimci olmanızı rica ediyorum

Cihaz hakkında girin fotoğraf atın.
Örnek böyle olması gerekiyor.
3-jpg.848

Mate 10 pro repair için yardıma ihtiyacım var.

Ekli dosyalar

• 20181108_222524.jpg
    20181108_222524.jpg
    109.8 KB · Görüntüleme: 44
  • 20181108_222440.jpg
    20181108_222440.jpg
    155.5 KB · Görüntüleme: 40
Mate 10 Pro ya imei işlemi yapılıyor mu gpu güncellemesi sonrası?

Burdan satın alabilirsiniz.
Tabi isterseniz bu dosya bizde var 30TL Satın alabilirsiniz.
İyi forumlar.

Burdan satın alabilirsiniz.
Tabi isterseniz bu dosya bizde var 30TL Satın alabilirsiniz.
İyi forumlar.
Hocam kusura bakmayın biraz yabancısıyım, şimdi nasıl olacak ben bunu indirip yükleyecek miyim ve imei işlemini nasıl yapacağım. 30 tlyi size nasıl ileteceğim?

Dosya almak için size iban hesap atacam özel mesaj olarak.
Şimdi bu işlemleri yapmak için elinizde HCU Veya chimera tool olması gerekiyor.

Geri
Üst Alt