Mayısı yediremedik ki Nisan vs hiç olmaz galiba... Keşke Temmuz vs hiç güncellemeseydik... sanki bi halt vardı güncelledik. :)

Bu forumu o zaman keşfetseydik hiç güncellemez doğru repair cilere koşardım :(

Hocam Mate 10 Pro IMEI repair işlemini Konya'da yapabilen bir usta var mı tanıdığınız?Yoksa Ankara'da bulunur mu ücreti nedir?

Ankara'da repair işini yapan var mı?Ücreti ortalama olarak nedir benim kendi imeim mevcut

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Huawei Mate 10 Pro IMEI Repair başarı raporunu paylaşacağım. Bu işlem için elinizde Chimera Tool olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır ve genelde cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

Ekli dosyayı görüntüle 23
Merhaba arkadaşlar Huawei honor 10 aldım IMEI atılma durumu nedir yardımcı olabilir misiniz bilgi alabilirmiyim

Mate 10 Pro yurt dışından yeni alınma ve kutudan bu sürümle geldi ben güncelleme yapmadım.

BLA-L29 8.0.0.148(C432)
Son güncelleme 1 Temmuz 2018

Telefonculara götürdüğümde "Mayıs'a çekmeye çalıştık yapamadık, bekle" dediler. Peki ben Mayıs'a alabilir miyim şu an mümkün mü?

Arkadaşlar bu model ile diğer arkadaşlar uğraştı ama olmadı.

Bla L29 mate 10 pro nun son güncellemesi dahi yapılmış olsa bile imei repair yapabildiğini söyleyen, kendilerinde Huawei Server olduğunu bu sebeple bu işi sadece Türkiyede 2 kişinin yaptığını ve o kişilerinde Erzrum ve muğlada olduğunu öğrendim.Acaba bu konuda bilgi sahibi olan varmıdır.

Bla L29 mate 10 pro nun son güncellemesi dahi yapılmış olsa bile imei repair yapabildiğini söyleyen, kendilerinde Huawei Server olduğunu bu sebeple bu işi sadece Türkiyede 2 kişinin yaptığını ve o kişilerinde Erzrum ve muğlada olduğunu öğrendim.Acaba bu konuda bilgi sahibi olan varmıdır.
Evet dostum Server üzeri yapıyorlar ve fiyat uçuk. Kaymağını yiyorlar. Burda bu sitede ki yönetici arkadaşlar bizim sorunumuzu kendi sorunı gibi özelden dahi takip edip hiç bir yardımı esirgemiyorlar. Ama o tipler bu işin simsarı bir soru soruyorsun burunlarından kıl aldırmıyorlar. Sorun şu ki Server olayının kaymağını yiyenler aslında box güncellemelerini askıya alıyorlar. Çünkü 80-120 tl arasındaki işlemden 350-400 tl diye ücret istiyorlar. Denemek isteyen dener evet Server olayı şuan alternatif tek çözüm. Ama derim ki bu simsarların işine yağ sürmeyin bekleyin. Bir çözüm çıkımca sitede haber ederler ve yakın zsmanda çmzüm bulınacaktır.

Bana görüştüğüm kişi 300 tl fiyat çekti. Telefonu Muğla ya yollamamı söyledi. Güvenemedim ama bir yandan da 2 ay içinde cihazım kapanacak ve ne pasaport var nede 500(Belkide 680)tl ücret vermek istemiyorum. Sanırım 2 ay daha bekleyip olmazsa oraya göndereceğim. İnşallah kısa zamanda repair bootloader sorunu çözülür.

Evet dostum Server üzeri yapıyorlar ve fiyat uçuk. Kaymağını yiyorlar. Burda bu sitede ki yönetici arkadaşlar bizim sorunumuzu kendi sorunı gibi özelden dahi takip edip hiç bir yardımı esirgemiyorlar. Ama o tipler bu işin simsarı bir soru soruyorsun burunlarından kıl aldırmıyorlar. Sorun şu ki Server olayının kaymağını yiyenler aslında box güncellemelerini askıya alıyorlar. Çünkü 80-120 tl arasındaki işlemden 350-400 tl diye ücret istiyorlar. Denemek isteyen dener evet Server olayı şuan alternatif tek çözüm. Ama derim ki bu simsarların işine yağ sürmeyin bekleyin. Bir çözüm çıkımca sitede haber ederler ve yakın zsmanda çmzüm bulınacaktır.
O tiplere de biz destek veriyoruz :D

Büyük ihtimalle yalan. Gönderseniz bile cihazı yapmadan gönderirler. Veya içinin ana kartını değiştirip gönderirler.

Sitemizde bulunan bir çok üyemiz ve arkadaşlarımız bu işi yapıyor. Elimizde gerekli ekipmanlar mevcut. Ama ne kadar deneme yaptıysak olmadı. İyi forumlar.

Geri
Üst Alt