King

Üye
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Huawei Mate 10 Pro IMEI Repair başarı raporunu paylaşacağım. Bu işlem için elinizde Chimera Tool olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır ve genelde cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.
BLA_L09

BLA-L29

mate10pro.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Telefonun Android sürümü kaçtı? Sigmakey an itibari ile 8.0 cihaza repair yapmıyor.

@King, Merhabalar, ALP-L29 cihazıma imei repair yaptırmak istiyorum. Derleme 8.0.0.135 (C185) Android Güvenlik Yaması 1 Temmuz yardımcı olabilme şansınız var mıdır ?

chimera lisansı mevcut değil malesef. Trial da Huawei cihazlara hiç bir şey yaptırmıyor biliyorsunuz.

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Huawei Mate 10 Pro IMEI Repair başarı raporunu paylaşacağım. Bu işlem için elinizde Chimera Tool olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır ve genelde cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

Ekli dosyayı görüntüle 23
Merhabalar ustam kolaygelsin ben hatay merkezde programcıyım ve bu olay baya başımızı ağrıtacak gibi seninle nasıl irtibat kurabilirim cevaplarsan çok sevinirim hayırlı akşamlar çok teşekkürler

Yarın benimle iletişim kurmak isteyenlere irtibat bilgisi paylasicam konunun çözümü nu burda paylaşmamamdaki sebep ya gelip birisi çalıyor yada el ayak oluyor ondan kaynaklı özelden irtibat kurucam

Yarın benimle iletişim kurmak isteyenlere irtibat bilgisi paylasicam konunun çözümü nu burda paylaşmamamdaki sebep ya gelip birisi çalıyor yada el ayak oluyor ondan kaynaklı özelden irtibat kurucam
En sağlıklı olanı bence bu yöntem. Bende öyle düşünüyorum artık.

king usta huawei mate 10 lite (RNE-L21)bunun plakasını değiştiremiyorum android 8.0 güncelleme almış.nasıl yapacam bir yol bulamadım sigmakey full active li box var.bir yardımcı olurmusun

king usta huawei mate 10 lite (RNE-L21)bunun plakasını değiştiremiyorum android 8.0 güncelleme almış.nasıl yapacam bir yol bulamadım sigmakey full active li box var.bir yardımcı olurmusun
Cihazı alt sürüme çekmeniz lazım. Ama bu biraz uğraştırıyor.

Merhabalar elimde RNE-L21 Huaweı Mate 10 Lite var ımeı atmak için teknik servise verdim 80 tl istedi sürümü 8.0 diye sürümü nasıl düşürebilirim ve sötledikleri fiyat uygun mu?
IMEI Repair İşlemi için fiyat çok uygun. Dosyaları sadece 300 TL.

Geri
Üst Alt