Yardım Huawei Mate 10 PRO BLA-L29 IMEI Repair

• Konbuyu başlatan pisagor94
  • Başlangıç tarihi
P

pisagor94

Merhaba arkadaşlar,
Bildiğiniz üzere yurt dışından gelen telefonlar için imei kaydetme harç ücreti baya yükseldi. Benimde telefonum açıkcası elimde patladı. Çift simde kapandı süreleri bitti.
Hangi telefoncuya götürdüysem iki, üç gün uğraştı fakat başaramadı imei atma işlemini. Güncelleme aldığı için yapamıyoruz dediler.
Bu işlemi yapabilenler varmış telefoncular öyle söylüyor ama nerde ve ne kadar olduğunu bir türlü bulamadım.
Burdan lütfen yardımcı olucak arkadaşlar öneride bulunacaklar her şeye açığım. Yapabilecekler varsa ücreti karşılığındada ayarlayıp yapabiliriz yoksa çöpe atıcam telefonu.

İyi çalışmalar.

Özelden iletişim bilgisi paylaşır mısınız rica etsem?

xxxxxxxxxxx

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bla-L29 Imeı repair dosyası mevcut olan ekleyebilir mi ?

shala bir çozum bulunamadımı bu konu hakkında surum dusurme yada 8.0da yapan yokmu arkdaşlar mate 10 pro bla29 c185 cıhaz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mate 10 pro tek hatlı telefonumun imei klonlanmış. İmei işlemi daha önceden İstanbul'da arka kapak sökülerek yapılmış. Şu an da en güncel rom ve güncrllemeler yüklü. Yardımcı olabilir misiniz

Mate 10 pro tek hatlı telefonumun imei klonlanmış. İmei işlemi daha önceden İstanbul'da arka kapak sökülerek yapılmış. Şu an da en güncel rom ve güncrllemeler yüklü. Yardımcı olabilir misiniz
Tekrar aynı işlemler yapılacak. Kapağı sökülecek.​

Tekrar aynı işlemler yapılacak. Kapağı sökülecek.
Serdar bey merhabalar yurt dışı bir mate 10 pro var elimde yalnız BLA-AL00 China versiyonu, Android 8 sürümü yüklü.Bu modele plaka desteği var mıdır? Kapak filan açılmadan mümkün müdür? Cihazda su geçirmezlik özelliği olduğundan açılırsa bir manası kalmaz benim için.

Serdar bey merhabalar yurt dışı bir mate 10 pro var elimde yalnız BLA-AL00 China versiyonu, Android 8 sürümü yüklü.Bu modele plaka desteği var mıdır? Kapak filan açılmadan mümkün müdür? Cihazda su geçirmezlik özelliği olduğundan açılırsa bir manası kalmaz benim için.
Evet yapılıyor ama sakin güncelleme yapmayin cihaza. Siz yinede yazılım hakkında kismini ekleyin

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İçini açarak yapıyorlar genelde ama ben hiç denemedim. Cihazın ancak bana gelmesi lazım. Bir yöntem var içini açmadan yazılım yüklemenin ama cihaz yanımda olması lazım.​

Evet yapılıyor ama sakin güncelleme yapmayin cihaza. Siz yinede yazılım hakkında kismini ekleyin

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben daha cihazı satın almadım nasipse alacam ondan sordum bir cihaz var ama sürüm güncel bu cihazlara var mı çözüm. Cihaz bu arada yurt dışı cihazı galiba güncel sürüm yüklenmiş.
Capture.JPG
Capture.JPG
. C

Ekli dosyalar

• Capture1.JPG
    Capture1.JPG
    19.9 KB · Görüntüleme: 16
mate 10 pro yapılıyor ama elinizde doğru donanım ve araclar olması lazım aksi halde cihazı bozarsinız

Geri
Üst Alt