Yardım Huawei Mate 10 Pro BLA-LO9 Sürüm Düşürme

tasemen

Üye
elimde huawei mate 10 pro BLA-LO9 var ama sd kart girişi olmadığı için rom düşüremiyorum...hi suite ile aşama aşama 9.1 den 8 e indim ama imei repair için yazılım atmam gerekiyor ama bir türlü çare bulamadım...yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar...elimde EFT VE CHİMERA var ama ordan bi yol bulamadım...

elimde huawei mate 10 pro BLA-LO9 var ama sd kart girişi olmadığı için rom düşüremiyorum...hi suite ile aşama aşama 9.1 den 8 e indim ama imei repair için yazılım atmam gerekiyor ama bir türlü çare bulamadım...yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar...elimde EFT VE CHİMERA var ama ordan bi yol bulamadım...
Yazılımı otg yükleyin ve telefona takın cihazı kapatın ses açma + ses kısma + power tuşlarına basılı tutarak açın
Logo geldiginde power tuşunu bırakın uprage moda girer ve yükleme başlar

Yazılımı otg yükleyin ve telefona takın cihazı kapatın ses açma + ses kısma + power tuşlarına basılı tutarak açın
Logo geldiginde power tuşunu bırakın uprage moda girer ve yükleme başlar
Çok teşekkür ederim deneyeceğim...

Repair yapabilirsen log gönderebilirmisin buraya bir cihazda bende var repair gerekiyor.

Deneme yaptım ama hata verdi...başka flashla denemem lazım sanırım...eğer olursa tabikide paylaşırım seve seve...

Hocam EFT Dongle ile upgrade moddan yapabilirsin rahatlıkla. Ben çoğu huawei cihazı EFT ile çekiyorum.
Downgrade Firmware'i mevcut mu elinde?
EFT ile hata alıyorsan DC Phoenix veya Octoplus Huawei Tool ile deneyebilirsin. Upgrade moddan flashlayamıyorsan da en son çare cihazın kapağını söküp EDL modda flash edebilirsin.

Hocam EFT Dongle ile upgrade moddan yapabilirsin rahatlıkla. Ben çoğu huawei cihazı EFT ile çekiyorum.
Downgrade Firmware'i mevcut mu elinde?
EFT ile hata alıyorsan DC Phoenix veya Octoplus Huawei Tool ile deneyebilirsin. Upgrade moddan flashlayamıyorsan da en son çare cihazın kapağını söküp EDL modda flash edebilirsin.
Ustam downgrade firmware step 1 step 2 diye iki dosyası var halabtech ten indirdim...EFT ile step 1 i seçince program donuyor bekliyorum...hata veriyor....

Cihazın bilgilerini öğrenmemiz lazım onun için;

Önce bilgisayarınıza Bunu kurun ve açın.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile bilgisayara bağlayın.

Aşağıdaki kodları siyah ekrana tek tek yazıp enter basın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info

Veya Cihaz Açık Çalışıyorsa Aşağıdaki İşlemi Yapıp Resim Atın.

Cihazın arama yerinden

*#*#2846579#*#* Tuşlayın çıkan ekranda 3 numaraya basın. Tekrar çıkan ekranda 4 numaraya basın ve ekran resmini veya çıkan yazıları yazınız.​

@silivriserdar, dediğiniz gibi yaptım usta bu bilgiler çıktı...

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    44.4 KB · Görüntüleme: 16
merhaba arkadaşlar 8.0.0 c432 157 den 8.0.0 c432 156 ya düşürmeyi başardım...imei repair için hangi security koduna çekmek gerekiyor? bu düşürdüğümde de olmadı maalesef...

merhaba arkadaşlar 8.0.0 c432 157 den 8.0.0 c432 156 ya düşürmeyi başardım...imei repair için hangi security koduna çekmek gerekiyor? bu düşürdüğümde de olmadı maalesef...
HCU Client Tool varsa sürüm düşürmeye gerek yok.

Geri
Üst Alt