Bilgi Huawei Mate 20 IMEI Repair Hakkında

• Konbuyu başlatan AdmiraL
  • Başlangıç tarihi
Ben de yurt dışından Mate 20 getirtmeyi düşünüyorum. İmei repair şuan mümkün değil deniliyor ama meşhur ikinci el ürün satan sitede yurt dışından gelmiş imei sorunu olmayan cihazlar mevcut. Nasıl oluyor?

Ben de yurt dışından Mate 20 getirtmeyi düşünüyorum. İmei repair şuan mümkün değil deniliyor ama meşhur ikinci el ürün satan sitede yurt dışından gelmiş imei sorunu olmayan cihazlar mevcut. Nasıl oluyor?
Çift Sim ise 8 ay süresi var.​

Hangi site hocam.

Pek güvenmeyin öyle sitelere

boxsuz çözüldü
Sim kart tak
sebeke aktiv olur her sim kart girisi 4 ay sure ile acildi ikinci sim kart girisine sim kart takma aktiv olmazsin ki 4 ay sonra o sim yuvasinida kulanirsin yani toplam 8 ay sebeke alirsin ..turktelekom hati muhtemelen acilmaz .

Huawei mate ro var HMA-L09 MODELI android sürümünü 10 dan 9.1 düşürdük imeil atabiliyor muyuz çözüm geldimi

Ekli dosyalar

• IMG-20200401-WA0007.jpeg
    IMG-20200401-WA0007.jpeg
    251.2 KB · Görüntüleme: 24
Geri
Üst Alt