Bilgi Huawei Mate 20 IMEI Repair Hakkında

• Konbuyu başlatan AdmiraL
  • Başlangıç tarihi
A

AdmiraL

İyi günler Hocam, @silivriserdar @Aydar . Sürekli yurt dışına gidip gelen arkadaşımdan Huawei Mate 20 / 6 GB Ram 128 GB dahili hafızalı telefon getirttim. Mate 20 Lite yada Pro değil... Ben buna imei repair yapmak istiyorum. İnternette baya aradım fakat gerekli bilgiye erişemedim. İnternetteki siteler arasındada en kalite site burasının olduğunu ve gerekli tecrübeye bilgiye donanıma sahip sizin siteniz olduğu kanaatindeyim. O yüzden buraya üyelik alıp sizlere danışmak istedim. İyi forumlar ve iyi çalışmalar dilerim

İyi günler arkadaşlar. Sürekli yurt dışına gidip gelen arkadaşımdan Huawei Mate 20 / 6 GB Ram 128 GB dahili hafızalı telefon getirttim. Mate 20 Lite yada Pro değil... Ben buna imei repair yapmak istiyorum. İnternette baya aradım fakat gerekli bilgiye erişemedim. İnternetteki siteler arasındada en kalite site burasının olduğunu ve gerekli tecrübeye bilgiye donanıma sahip sizin siteniz olduğu kanaatindeyim. O yüzden buraya üyelik alıp sizlere danışmak istedim. İyi forumlar ve iyi çalışmalar dilerim
Merhabalar Cihaz Yeni EMUİ sürümü ve android sürümü 9.0 cihaz güncel olduğu için şu anlık hiç bir araç destek verememektedir.

İyi günler Hocam, @silivriserdar @Aydar . Sürekli yurt dışına gidip gelen arkadaşımdan Huawei Mate 20 / 6 GB Ram 128 GB dahili hafızalı telefon getirttim. Mate 20 Lite yada Pro değil... Ben buna imei repair yapmak istiyorum. İnternette baya aradım fakat gerekli bilgiye erişemedim. İnternetteki siteler arasındada en kalite site burasının olduğunu ve gerekli tecrübeye bilgiye donanıma sahip sizin siteniz olduğu kanaatindeyim. O yüzden buraya üyelik alıp sizlere danışmak istedim. İyi forumlar ve iyi çalışmalar dilerim
Teşekkürler, işimiz gereği bu cihazlar ile uğraşıyoruz.

Cihazın ayarlar kısmından tam modelini ve en son aldığı yazılım güncellemesini söylerseniz bakalım.

Teşekkürler, işimiz gereği bu cihazlar ile uğraşıyoruz.

Cihazın ayarlar kısmından tam modelini ve en son aldığı yazılım güncellemesini söylerseniz bakalım.
iyi günler,

Bende mate 20 pro için imei değiştirme seçeneklerini araştırıyorum ve henüz bulamadım.

Cihazın tam modeli LYA-L29
Android sürümü: 9
EMUI sürümü: 9.0.0

iyi günler,

Bende mate 20 pro için imei değiştirme seçeneklerini araştırıyorum ve henüz bulamadım.

Cihazın tam modeli LYA-L29
Android sürümü: 9
EMUI sürümü: 9.0.0
Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur. Lütfen yazdığınız mesajları dikkatli seçiniz. IMEI repair işlemi yasaldır.

Ayrıca sorununuz ile ilgili sitemizde uygun bölüme konu açın yardımcı olalım.

merhabalar
MATE 20 PRO LYA-L29 imei REPAİR konusunda yardımcı olabilir misiniz.
Şimdiden teşekkür ederim.

merhabalar
MATE 20 PRO LYA-L29 imei REPAİR konusunda yardımcı olabilir misiniz.
Şimdiden teşekkür ederim.
Sitemizde uygun bölüme konu açın yardımcı olalım. Burası uygun konu değil.​

Geri
Üst Alt