Yardım Huawei Mate 20 IMEI Repair İşlemi

• Konbuyu başlatan ahmetevciler
  • Başlangıç tarihi
A

ahmetevciler

Öncelikle kolay gelsin bende huawei mate 20 HMA-AL00 model 9.1.0.135(C00E133R1P21) derleme numarali yurtdışı telefon var bu telefon için ımeı repair mümkün mü?

board software ile mümkün faka<t kirin 710 970 980 desteği henüz yok bl açık olsada yok :(

Anladım ustam ilerde gelme ihtimali ne sizce

Selamünâleyküm ustalar konuyu hortlatıyorum ama
Bugün bi mate 20 için anlaştık da sıfır kutulu cihaz adam sağolsun öğrenci olduğum vs için 2500den 1500e indirdi, kıyak geçti..
Ancak cihaz kayıtlı değil.. acaba cihaza imei atma, imei repair gibi işlemler yapılabiliyor mu ona göre alacağım, tablet niyetine kullanmayayım sonra elimde kalmasın..
model numarası HMA-L29
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Bugün bi mate 20 için anlaştık da sıfır kutulu cihaz adam sağolsun öğrenci olduğum vs için 2500den 1500e indirdi, kıyak geçti..
Ancak cihaz kayıtlı değil.. acaba cihaza imei atma, imei repair gibi işlemler yapılabiliyor mu ona göre alacağım, tablet niyetine kullanmayayım sonra elimde kalmasın..
model numarası HMA-L29

ustalar adama çok fazla istek var ve çok daha kârlı fiyatlara verebiliyor ve benden acil dönüş bekliyor.. Sanırım ilk defa bir foruma yazı yazıyorum. . Acil yardımcı olabilirseniz çok çok sevinirim.. Allah kolaylıklar versin, Hayırlı, sıhhatli ramazanlar..

Bi Tarih Vermeeyiz Malsef Bekelmedeyiz
ağabeyim ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-04-13-42-20.png
    Screenshot_2020-05-04-13-42-20.png
    1.4 MB · Görüntüleme: 75
Son düzenleme:
Hayır Şuan bu modele destek yok
şuan var mı ağabeyim.. benim model numarası farklı.. çok acil ağabeyim :cry::cry:

@Hsyn.2121, @xortoooo
hakkınızı helal edin ağabeyim.. gerçekten çok acil olmasa beklerdim.. bizimkiler diyorlar resmen kurt mu var ... dolanıyom evde sağa sola duramıyom yerimde.. dönüşünüzü bekliyorum ağabeylerim Allah sizlere kolaylıklar versin

model numarası HMA-L29

ustalar adama çok fazla istek var ve çok daha kârlı fiyatlara verebiliyor ve benden acil dönüş bekliyor.. Sanırım ilk defa bir foruma yazı yazıyorum. . Acil yardımcı olabilirseniz çok çok sevinirim.. Allah kolaylıklar versin, Hayırlı, sıhhatli ramazanlar..

ağabeyim ?
Çözüm Malesef yok.

Çözüm Malesef yok.
satıcı doğubankta 600 liraya yapılıyor diyor bi de.. yalan söylüyomuş demekki satmak için.. bi de diyor 5 6 aya çıkar zaten.. server yüklersin fln.. Resmen elinden çıkarmak için demekki..
Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.. Hayırlı günleriniz olsun kolay gelsin

satıcı doğubankta 600 liraya yapılıyor diyor bi de.. yalan söylüyomuş demekki satmak için.. bi de diyor 5 6 aya çıkar zaten.. server yüklersin fln.. Resmen elinden çıkarmak için demekki..
Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.. Hayırlı günleriniz olsun kolay gelsin
rica ederim iyi forumlar.

Geri
Üst Alt