Bilgi Huawei Mate 20 Lite IMEI Repair

• Konbuyu başlatan byrs
  • Başlangıç tarihi
Evet yurt dışından alınmasın diye yapılan politikalar ama doğru bulmuyorum. Ülkede üretim olmadığı sürece insanlar yurt dışından alacak.
Aynen ya zaten son 1 sene için de bu konuda o kadar saçma sapan uygulamalar yapıldı ve yapılıyor ki anlamak mümkün değil. Neyse, bakalım haziranda Bi güncelleme çıkmazsa. O dediğin yöntemi Bi deneyelim abi

allah yar ve yardımcımız olsun ama durumlar günden güne daha da zorlasıyor bu telefonlara Ime degiştirme gelmezse yandık cöpe cıkacak.

allah yar ve yardımcımız olsun ama durumlar günden güne daha da zorlasıyor bu telefonlara Ime degiştirme gelmezse yandık cöpe cıkacak.
Valla, haklısın hocam ya. Ama değerli yazılımcı arkadaşların da bu yönde uğraş göstermeleri en büyük temennimiz

Merhaba, bir gelişme var mı bu konuda?
Bir bilgisi olan varsa özel mesajla ya da nasıl olursa olsun bilgilendirirse çok sevinirim. Durum vahimleşiyor git gide.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry 

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Kod:

fastboot oem device-info
ustam ben bunu denedim kodları girdikten sonra C:\Users\Telefon> bunu veriyor bundan sonra ne yapıyoruz

Derleme no Gerekirse

9.0.1.163(SP7C10E3R1P1)
ustam kodları girdikten sonra C:\Users\Telefon bu yazı çıkıyor sonra ne yapılıyor

ustam ben kodları giriyorum sonra C:\Users\Telefon> böyle diyor yapcam

Son düzenleme:

Kod:

fastboot oem device-info
ustam ben yaptım Ama Bu Kotlardan Sonra Ne Yazacaz

slm ustalar mate 20 lite sne-lx1 10.0 var cihaz imei bilinmiyor imei null olmuş ne yapabilirim kirin 710 işlemcili

Geri
Üst Alt