FRP Huawei Mate 20 Lite SNE-LX1 9.1.0 (C432) Reset FRP (Downgrade Firmware)

usta downgrade yaparken cihaz çöktü. huawei your device has failed verification hatası alıyorum. FRP yapalım derken cihaz gitti. Nasıl ayağa kaldırırım bunu acaba

usta downgrade yaparken cihaz çöktü. huawei your device has failed verification hatası alıyorum. FRP yapalım derken cihaz gitti. Nasıl ayağa kaldırırım bunu acaba
Son Sürüm Yazılımı Yükelemyi Deneyin

cihaz android 10 ise hata verir bu yazilim android 9 için.

Evet android 10 cihaz. Sürüm düşürme yapamaz mıyım

ustam yazılımı yükledim recoveriye girince dokunmatik çalışmıyor sıfırlama yapıp safe modda başlatamıyorum

telefon şifre veya şekil olanlar uğraşmayın ,safe moda sokulmuyor. reset factory de yes e basmıyor klavye . sıfırlanmıyor.

Nasıl oluyor yardımcı olabilir misiniz

Elimde SNE-LX1 var hard yapıyorum ancak işlem sonrası saat ekrana geliyor ve dokunma işlemi çalışmıyor. hard menü de ise dokunarak factory reset için yes yazıp onaylıyorum daha sonra cihaz direk açılıyor ama dedigim gibi hiç bir işlem yok bu yazılım uyar mı ? hisuite zaten bağlantı kuramıyor
chimera var sadece elimde

full yazılıma ihtiyacım var cihaz saglıkla calısmıyor sadece görüntü geliyor işlem yapılmıyor saat var ekran koruyucu geliyor wipe factory ile düzelmiyor bu yazılımı yüklebiliyor muyuz uyar mı eft vs birşeyim yok sd card ile deneyecegim Safe mode yok cihazda sürüm ne bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

SNE-LX1 8.2.0.143(C432) fastboot ile ulaştığım bilgi , yazılıma ihtiyacım var yardım bekliyorum

bunu indirdim otg den atabiliyor muyum cihaz sd cart aparatını getirmemiş müşteri deniyorum her türlü tuş combinesini ancak giriş yapamıyor. dün gece bir sim apartı buldum taktım sd chartı
otg yardımı ile yükleyebilirsiniz.

Merhaba Gsmturkey ailesi

Bugun Sizlere Huawei Mate 20 Lite New Security Frp İşlemini Anlatacagım

Verecegim Yazilimi Yükledikten Sonra Safe Modunda Frp İşlemi Yapabilirsiniz

Bu Yazilimi İster Sd Card İle İster Eft Pro ile Yükleyebilirsiniz.

Firmware Link
[Gizli içerik]

Safe Method bilmeyenler İçin
LINK

[Gizli içerik]
Tarafimca Denendi
hocam elimde var kırılcak yıardımcı olurmusun

nasıl ögrencem android sürümünü hocam

Geri
Üst Alt