FRP Huawei Mate 20 Lite SNE-LX1 9.1.0 (C432) Reset FRP (Downgrade Firmware)

nasıl ögrencem android sürümünü hocam
Kod:
fastboot devices
fastboot oem get-product-model
fastboot getvar vendorcountry
fastboot oem get-build-number
fastboot oem get-psid
kodları girin minimalden gözükür

otg yardımı ile yükleyebilirsiniz.
Otg ile denedim olmadı Otg farklı cihazda sağlam oldugunu test ettim.
Sd cart ile yazılımı yükledi kendini yeniden başlattı ve hiç birşey değişmedi hard reset attım hemen ve cihaz yine aynı.
Sorun şu Cihaz sıvı almış, Ses kısma Ses açma Power tuşları çalışıyor, Hard mode giriyor ve orada dokunmatik ile işlem yapılıyor wipe vs işlemleri hem tuşlar ile hem ekrana dokunarak sağlayabiliyorum ancak. cihaz açıldıgında ekrana sadece SAAT geliyor ve dokunmuyor hiç hir şekilde ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz ?

Otg ile denedim olmadı Otg farklı cihazda sağlam oldugunu test ettim.
Sd cart ile yazılımı yükledi kendini yeniden başlattı ve hiç birşey değişmedi hard reset attım hemen ve cihaz yine aynı.
Sorun şu Cihaz sıvı almış, Ses kısma Ses açma Power tuşları çalışıyor, Hard mode giriyor ve orada dokunmatik ile işlem yapılıyor wipe vs işlemleri hem tuşlar ile hem ekrana dokunarak sağlayabiliyorum ancak. cihaz açıldıgında ekrana sadece SAAT geliyor ve dokunmuyor hiç hir şekilde ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz ?
işlemi eft varsa eski sürüm ile fb modda yükleyin.

Chimera ile yükleyemezsiniz eft veya sd card ile yüklersin.
sd yüklemede işlem tamamlanıyor ancak kurum ekranı gelmiyor direk ekran koruyucu geliyor ekrana ve işlem yapmıyor ekran sağlam hard mode işlem görüyor sorunuz. bilgisayardan başka türlü yükleme imkanı varmı acaba yazılım

sd yüklemede işlem tamamlanıyor ancak kurum ekranı gelmiyor direk ekran koruyucu geliyor ekrana ve işlem yapmıyor ekran sağlam hard mode işlem görüyor sorunuz. bilgisayardan başka türlü yükleme imkanı varmı acaba yazılım
Kod:
fastboot devices
fastboot oem get-psid
Minimalden yazip resim atin.

Ustam bu yeni güncelleme ile olmadı safe mod elimde mate 20 lite var sne lx1 c432 289 ile başlayıp gidiyor ama hangi yöntemi denediysem olmadı başka yöntem varmı birde yazılım yüklemeye modunada girmiyor cihaz kilidini aç diyor
tşkrlr

Merhaba Gsmturkey ailesi

Bugun Sizlere Huawei Mate 20 Lite New Security Frp İşlemini Anlatacagım

Verecegim Yazilimi Yükledikten Sonra Safe Modunda Frp İşlemi Yapabilirsiniz

Bu Yazilimi İster Sd Card İle İster Eft Pro ile Yükleyebilirsiniz.

Firmware Link
[Gizli içerik]

Safe Method bilmeyenler İçin
LINK

[Gizli içerik]
Tarafimca Denendi
teşekkurler

Arkadaşlar ıyı akşamlar .Sizden yardıma ıhtıyacım var konu şu elımde SNE LX1 var makınaya format attım ama sadece fastboot moda gırıyo .Eger bılen bır arkadaşım varsa rıca etsem ucretı mukabılınde uzaktan baglanıp halledebılırmıyız .Box var ,EFT HCU

Arkadaşlar ıyı akşamlar .Sizden yardıma ıhtıyacım var konu şu elımde SNE LX1 var makınaya format attım ama sadece fastboot moda gırıyo .Eger bılen bır arkadaşım varsa rıca etsem ucretı mukabılınde uzaktan baglanıp halledebılırmıyız .Box var ,EFT HCU
Uzaktan bağlantı ile yaparız. Ana sayfadaki WhatsApp veya Telegram üzerinden yazın.

Arkadaşlar elinde chimerası olan için çok basit, (safe mode aktif olmayan) cihazlar 5-10 dakikada ok,
ayrıca test point'e gerek kalmadan.

Arkadaşlar elinde chimerası olan için çok basit, (safe mode aktif olmayan) cihazlar 5-10 dakikada ok,
ayrıca test point'e gerek kalmadan.
Ustam cok kolay demissin de biraz aciklarsan sevinirim elimde hcu var cihaza frp yapcam test point ile deniyorum hic goruyor pc hcu yapmiyorsa chimera arkadasta var ondan alip denerim sen sadece bana aciklarsan cok makbule gecer saolasin ustam
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Ustam cok kolay demissin de biraz aciklarsan sevinirim elimde hcu var cihaza frp yapcam test point ile deniyorum hic gormuyor pc hcu yapmiyorsa chimera arkadasta var ondan alip denerim sen sadece bana aciklarsan cok makbule gecer saolasin ustam

cihaz sne-Lx1, sizin paylaştığınız yazılım sne-L01 cihaz çökmesin

cihaz'a yazılım atmak istiyorum bu olur mu?

cihaz'a yazılım atmak istiyorum bu olur mu?
Hocam cihazı fastboot moda alıp pc ye bağlayın cmd ekranını açın ve aşağıdaki kodları sırası ile girip çıkan sonuçların ekran resmini paylaşın.

Kod
fastboot devices
fastboot oem get-psid

Merhaba Gsmturkey ailesi

Bugun Sizlere Huawei Mate 20 Lite New Security Frp İşlemini Anlatacagım

Verecegim Yazilimi Yükledikten Sonra Safe Modunda Frp İşlemi Yapabilirsiniz

Bu Yazilimi İster Sd Card İle İster Eft Pro ile Yükleyebilirsiniz.

Firmware Link
[Gizli içerik]

Safe Method bilmeyenler İçin
LINK

[Gizli içerik]
Tarafimca Denendi
Link okadar yavaş ki indirebilene aşkolsun....

Link okadar yavaş ki indirebilene aşkolsun....

Sizin internet yavaş olabilir mi ?

bPZ4Ts.jpg

Cihaz çalışıyordu,sadece FRP vardı.HCU ile işlem yaptım veee hoopp sürekli kurtarma moduna atarak beni formatla ua da güncelle diyerek benim ile oynamaya başladı.Yani anlayacağınız HCU kısır döngüye soktu cihazı.Oysa sistem yapıcıları aaa bu versiyonu desteklemiyoruz,şu versiyona cihazı çekip tekrar deneyin deseydi vallahi billahi de öyle yapardım.Ama dediğim gibi kimse biz servisleri ve iş yükünü,zamana karşı nasıl savaş verdiğimizi görmüyor.Link çok yavaş olsa da defalarca deniyorum,henüz indirmeyi başaramadım.O mu inat ben mi göreceğiz.

Geri
Üst Alt