FRP Huawei Mate 20 Lite SNE-LX1 FRP - No Safe Mode - No Emergency Mode- Android 10.0

rissiqua

Üye
Arkadaşlar merhaba, Huawei MATE 20 LİTE SNE LX1 frp işlemini box olmadan safe mode veya emergency update yöntemiyle çözebiliyorduk yeni güncellemeyle oda engellenmiş şuan çözebileceğimiz bir yöntem varmıdır? Şimdiden teşekkürler.

Anladım test point yönetimi deneyebilirsin sigmakey ile işlemcisi kirin710 destekliyor diye biliyorum

Ustam eft dongle varsa sende onunla işlem yapabilirsin ama riskli keserse hata verirse geçmiş olsun :) kafan rahat server üzeri frp kodu al 2 dk da kır geç

Ustam eft dongle varsa sende onunla işlem yapabilirsin ama riskli keserse hata verirse geçmiş olsun :) kafan rahat server üzeri frp kodu al 2 dk da kır geç
Yıllardır bu sektordeyım ve genel olarak FRP ıcın box olmadan ıslem yaptım ve ılk yapamadığım cıhaz bu oldu. Yazılımcıyım bu ısler aşina oldugumdan box a ıhtıyac duymadım. Server uzerınden FRP kodu alma ıslemınden kastınız nedır acarmısınız bıraz?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Anladım test point yönetimi deneyebilirsin sigmakey ile işlemcisi kirin710 destekliyor diye biliyorum
riskli olduğunu düşünüyorum daha once bır çok cıhaza test poınt ıle yaptım fakat bu cıhaza nedense cekındım.

Son düzenleme:
Yıllardır bu sektordeyım ve genel olarak FRP ıcın box olmadan ıslem yaptım ve ılk yapamadığım cıhaz bu oldu. Yazılımcıyım bu ısler aşina oldugumdan box a ıhtıyac duymadım. Server uzerınden FRP kodu alma ıslemınden kastınız nedır acarmısınız bıraz?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

riskli olduğunu düşünüyorum daha once bır çok cıhaza test poınt ıle yaptım fakat bu cıhaza nedense cekındım.
Server üzerinden cihazına seri numarasına göre fabrikadan kod alıyoruz.Bu kodlar her cihazın kendisine özeldir.Fastboot modunda fabrika tarafından verilen kodu girince,cihaz kendini direkt olarak sıfırlar ve frp işlemi servis tarafından kaldırılmış olur.Risksiz ve uğraşsız bir işlemdir.

Server üzerinden cihazına seri numarasına göre fabrikadan kod alıyoruz.Bu kodlar her cihazın kendisine özeldir.Fastboot modunda fabrika tarafından verilen kodu girince,cihaz kendini direkt olarak sıfırlar ve frp işlemi servis tarafından kaldırılmış olur.Risksiz ve uğraşsız bir işlemdir.
bu işlemi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

Sevgili Dostlar!
Ayrıca en son güncellemeye sahip bir Mate 20 lite'ım var. Frp'nin çıkarılması hiçbir şekilde işe yaramıyor. Kutu kullanmıyorum, bu yüzden birisi bana bu cihaz için bir kilit açma kodu verebilir mi? Bir ömür boyu minnettar olurum!

chimera yada octoplus frp ile sürüm fark etmeden test point ile tek tıkta hallediliyor arkadaşlar

Yazdığım gibi, ben kutu kullanmıyorum. Frp kilitlerini genel bir şekilde onarıyorum ama bunu yapamıyorum.

Geri
Üst Alt