Yardım Huawei Mate 20 Lite SNE-LX1 IMEI Repair İşlemi

bekliyoruz hocam sabırsızlıkla ciddi anlamda sıkıntıdayız.

bekliyoruz hocam sabırsızlıkla ciddi anlamda sıkıntıdayız.
Ne yazıkki şu an server üzerinden de yapılmıyor. Ancak pasaport kaydı yaptırmanız lazım. Veya boxların güncelleme yapıp bu modele destek vermesini beklemeniz lazım.

Ne yazıkki şu an server üzerinden de yapılmıyor. Ancak pasaport kaydı yaptırmanız lazım. Veya boxların güncelleme yapıp bu modele destek vermesini beklemeniz lazım.
Hocam kullanım süresi halen var ancak acele etmemin sebebi şu telefona bugünlerde pie güncellemesi gelecek onu yapamayacağım imei repair den önce bu sıkıyor

Hocam kullanım süresi halen var ancak acele etmemin sebebi şu telefona bugünlerde pie güncellemesi gelecek onu yapamayacağım imei repair den önce bu sıkıyor
Açıkçası pasaport kaydı yaptırmanız daha iyi olur o zaman. Biraz pahalı ama satarken de sıkıntı yaşamazsınız. Güncelleme alırken de sorun olmaz. Gene tercih sizin.

en kısa zamanda şu olay gerçekleşirde rahat bi nefes alırız.
Mutlaka bir çözümü bulunur ama zaman lazım. Samsung cihazların da android 8.0 sürümünde imei repair işlemi olmuyordu. Herkes aylarca bekledi ama sonunda geldi.

Şimdilik beklemekten başka çare yok.

Mutlaka bir çözümü bulunur ama zaman lazım. Samsung cihazların da android 8.0 sürümünde imei repair işlemi olmuyordu. Herkes aylarca bekledi ama sonunda geldi.

Şimdilik beklemekten başka çare yok.
Valla benim Bi 4 aylık kullanım sürem daha var beklesem iyi olacak sonuçta ne kaybederim ki. Ama yeter ki umut var ise

çift hat allahdan 4 biri olsa 4 te öteki 8 ay yapar. 8 ayda bi cözüm bulunur diye umut ediyorum.

herhangi bir gelişme olursa diye bekliyorum.

Ustalar herhangi bir gelişme yok mu yaw

Geri
Üst Alt