Yardım Huawei Mate 20 Lite SNE-LX1 IMEI Repair İşlemi

Themerhum

Üye
Arkadaşlar merhaba elimde iki adet mate 20 lite var yurtdışı bunlara imei repair işlemi yapmak istiyorum yardımcı olabilecek biri varmı acaba yada bu mümkünmü

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190223_153351.jpg
    Screenshot_20190223_153351.jpg
    172.5 KB · Görüntüleme: 444
Tamam usta beklemede kalalım ozaman teşekkür ederim. Gerçi İstanbul taraflarında uçuk fiyata yapılıyor diye Bi duyum aldım ama işte oralarda olmadığımdan bilemedim
Cihazınız çift sim kart ise 8 ay daha kullanabilirsiniz.

Ama diğer kullanmadığınız sim kart yerine hattınızı sakın takmayın. 1. Sim kart yerinin süresi bitince 4 ay sonra 2. Sim kart yerine takarsınız.

8 ayda az süre değil mutlaka bir gelişme olur.

Cihazınız çift sim kart ise 8 ay daha kullanabilirsiniz.

Ama diğer kullanmadığınız sim kart yerine hattınızı sakın takmayın. 1. Sim kart yerinin süresi bitince 4 ay sonra 2. Sim kart yerine takarsınız.

8 ayda az süre değil mutlaka bir gelişme olur.
Hocam bende öyle yaptım zaten hattım 1. Sime takılı bir süredir geçen mesaj geldi 90 gün içinde kapanacak diye ondan sonra 2. Sime takacağım umarım ozaman kadar bir gelişme olur

Hocam bende öyle yaptım zaten hattım 1. Sime takılı bir süredir geçen mesaj geldi 90 gün içinde kapanacak diye ondan sonra 2. Sime takacağım umarım ozaman kadar bir gelişme olur
Gelişme olursa siteden mesaj atarız. Siz siteyi ve konuyu takip edin.

Hadi ya peki geri dönme imkanımız olmaz mı birde bu şuan ki sürümde güvenlik güncellemeleri VS geliyor onları yapmamızda Bi sakınca varmı
Sürüm düşürme zor oluyor hatta bazılarında olmuyor. O yüzden hiç bir şekilde özellikle güvenlik güncellemesi yüklemeyin.

Sürüm düşürme zor oluyor hatta bazılarında olmuyor. O yüzden hiç bir şekilde özellikle güvenlik güncellemesi yüklemeyin.
Hadi ya şimdiye dek Bi kaç tane yükledim valla. Birde cihaz mate 20 lite başlık düzeltilmiş ama lite eklenmemiş

Herhangi Bi box tarafından destek sağlanmadı mı halen acaba

Geri
Üst Alt