Huawei Mate 20 Lite Yazılım Yükleme Sorunu

jkdrambo45

Üye
Merhaba arkadaşlar cihaz bana bu şekilde geldi SD kartla 3 tane yazılım denedim yiyiyor ama yine bu şekilde kalıyor elimde bı tek tr tools var oda xml dosyası şeklinde yazılım istiyor bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
IMG_20211217_110225.jpg

Merhaba arkadaşlar cihaz bana bu şekilde geldi SD kartla 3 tane yazılım denedim yiyiyor ama yine bu şekilde kalıyor elimde bı tek tr tools var oda xml dosyası şeklinde yazılım istiyor bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.Ekli dosyayı görüntüle 17079[Gizli içerik]

Ses açmaya 3 saniye basıp erecovery modunda wifiye bağlı yazılım yüklemeyi denediniz mi ?

Merhaba arkadaşlar cihaz bana bu şekilde geldi SD kartla 3 tane yazılım denedim yiyiyor ama yine bu şekilde kalıyor elimde bı tek tr tools var oda xml dosyası şeklinde yazılım istiyor bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.Ekli dosyayı görüntüle 17079[Gizli içerik]
Cihazınızın Derlemesi Bozuk Box İle Derleme Düzeltip Tp İle Yazılım Atmanız Gerekecek.
Gerekli Box Chimera Tool,Eft pro Tool.

Cihazınızın Derlemesi Bozuk Box İle Derleme Düzeltip Tp İle Yazılım Atmanız Gerekecek.
Gerekli Box Chimera Tool,Eft pro Tool.
aynı sorun p20 lite da var ama eft proyla yazılım atarken upgrade moda girmiyor telefon

SigmaPlus Huawei yazılım yüklemede çok başarılıdır. Bir çok çöken Huawei cihazını ayağa kaldırdı.​

Geri
Üst Alt