Huawei Mate 20 Pro LYA-AL00 C00 Stock Rom Problemi

• Konbuyu başlatan Psycothron
  • Başlangıç tarihi
P

Psycothron

Merhaba,
Forumda yeniyim ve ilk mesajim. Bir yanlis yaparsam da mazur gorun lutfen. Garanti disi grey bir mate 20 pro satin aldim fakat icinde cin rom u oldugunu sonradan ogrendim acemilikle. Buna global stock rom yukleyebilmek adina cok yeri okudum falan ama firma destegini cektigi icin artik yapilamadigi bilgisini aldim. Konu hakkinda musait olan bir ustadla (@silivriserdar )ozelden konusabilirsek detaylari aktarabilirim.
Tesekkur ederim.

Merhaba,
Forumda yeniyim ve ilk mesajim. Bir yanlis yaparsam da mazur gorun lutfen. Garanti disi grey bir mate 20 pro satin aldim fakat icinde cin rom u oldugunu sonradan ogrendim acemilikle. Buna global stock rom yukleyebilmek adina cok yeri okudum falan ama firma destegini cektigi icin artik yapilamadigi bilgisini aldim. Konu hakkinda musait olan bir ustadla (@silivriserdar )ozelden konusabilirsek detaylari aktarabilirim.
Tesekkur ederim.
Cihaz hakkında kısmını çekip ekleyin bakalım

Cihaz hakkında kısmını çekip ekleyin bakalım
Screenshot_20190720_125236.jpg

Merhaba,
Tesekkur ederim.
Bu cihazlarda bölge vesaire değiştirip yazılım atınca saçma saçma sorunlar çıkıyor. O yüzden Direk kendi original stock rom üzerinde fazla kurcalamadan işlem yapmak lazım.​

Geri
Üst Alt