FRP Huawei Mate 20 Pro LYA-L29 (C185) Reset FRP (Downgrade Firmware For FRP Reset)

Sipahi

VIP Üye
Merhaba arkadaşlar bu konuda sizlere Huawei Mate 20 Pro LYA-L29 Reset FRP dosyasının linkini bırakacağım.
Yazılımı EFT Dongle/Dc Phonix gibi ücretli araçlarla upragade modda yükleyebileceğiniz gibi hafıza kartı ile standart yöntemle de yükleyebilirsiniz.
Yazılımı yükledikten sonra videodaki şekilde frp kilidini açabailirsiniz.

Gizli İçerik
Olurda rar şifresi isterse bunu deneyin
Kopyala-Yapıştır
www.youtube.com/mohammadali2

Son düzenleme:
yazılımı indirdim dload klasörünü usbye attım lakin software install failed hatası veriyor.

yazılımı indirdim dload klasörünü usbye attım lakin software install failed hatası veriyor.
HUAWEI YAZILIM BULMA

Cihazın bilgilerini öğrenmemiz lazım onun için;

Önce bilgisayarınıza minimal_adb_fastboot_v1.4.3_setup.exe | by shimp208 for Utilities Bunu kurun ve açın.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile bilgisayara bağlayın.

Aşağıdaki kodları siyah ekrana tek tek yazıp enter basın. En son çıkan sonuçları resim çekip atın.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info

Veya Cihaz Açık Çalışıyorsa Aşağıdaki İşlemi Yapıp Resim Atın.

Cihazın arama yerinden

*#*#2846579#*#* Tuşlayın çıkan ekranda 3 numaraya basın. Tekrar çıkan ekranda 4 numaraya basın ve ekran resmini veya çıkan yazıları yazınız.

Cihaz Modeli LYA-L09. Bu modele uygun Huawei Mate 20 Pro LYA-L09 hw eu Laya-L09C 9.0.0.187(C432E10R1P16) Firmware 9.0.0 r3 EMUI9.0.0 05015LBC [androidhost.ru] yazılımını indirdim aynı şekil usbyi exfat yapıp attım lakin yine software install failed verdi.

Sanırım sadece boxla yapılıyor 10.1 sürümleri.

Cihaz Modeli LYA-L09. Bu modele uygun Huawei Mate 20 Pro LYA-L09 hw eu Laya-L09C 9.0.0.187(C432E10R1P16) Firmware 9.0.0 r3 EMUI9.0.0 05015LBC [androidhost.ru] yazılımını indirdim aynı şekil usbyi exfat yapıp attım lakin yine software install failed verdi.

Sanırım sadece boxla yapılıyor 10.1 sürümleri.

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    24.9 KB · Görüntüleme: 33
Geri
Üst Alt