Yardım Huawei Mate 20 Pro LYA-L29 IMEI Repair

• Konbuyu başlatan Adil Bora
  • Başlangıç tarihi
A

Adil Bora

Merhaba GsmTurkey Ailesi,
Huawei mate 20 pro model telefonum kapanmak üzere yurtdisindan aldım lakin pasaport kaydı bukadar pahallı olduğunu bilseydim almazdım. Sizden ricam imei repair şansım var mı bana bu model üzerinden destek olabilir misiniz olumlu olumsuz haberlerinizi bekliyorum ilginize şimdiden teşekkür ederim
Huawei mate 20 pro
LYA-L29
EMUI SÜRÜMÜ 9.1.0
Android 9

Moderatör tarafında düzenlendi:
İMEİ değiştirmek Türkiyede Yasal Değildir. Burada bunun konusunu açamazsınız. imei repair (tamir) işlemi yasaldır.
Cihazınıza imei repair işlemi yapılmıyor.
Kapanınca tek yapabileceğiniz Pasaport Kaydı.

İMEİ değiştirmek Türkiyede Yasal Değildir. Burada bunun konusunu açamazsınız. imei repair (tamir) işlemi yasaldır.
Cihazınıza imei repair işlemi yapılmıyor.
Kapanınca tek yapabileceğiniz Pasaport Kaydı.
İmei repair tamir işlemi yasal dır ne anlama geliyor bilmediğim den soruyorum

Huawei mate 20 pro model telefonum kapanmak üzere yurtdisindan aldım lakin pasaport kaydı bukadar pahallı olduğunu bilseydim almazdım. Sizden ricam imei repair şansım var mı bana bu model üzerinden destek olabilir misiniz olumlu olumsuz haberlerinizi bekliyorum ilginize şimdiden teşekkür ederim
Huawei mate 20 pro
LYA-L29
EMUI SÜRÜMÜ 9.1.0
Android 9
IMEI Repair olmuyor.​

yenı guncelleme geldı hala olmuyor dımı bu cıhaz

Huawei mate 20 pro
LYA-L29
EMUI SÜRÜMÜ 9.1.0
Android 9
hcu ile yapılması mümkün mü

Geri
Üst Alt