Yardım Huawei Mate 20 SNE-LX1 ERECOVERY Silindi

Hkanaa

Üye
ustalar elime bir cihaz geldi cihaz yazıda kalıyordu neyse sonra fasboot moda almaya çalıştım fastboota giriyor fakat 2 saniye sonra hmene restart atıyordu ve pc görmüyordu fastbootta sonra upgrade moda almaya çalıştım tuşlara bastım girmedi kurtarma moduna test point denedim ilk önce chimeradan yazılım yüklemek için load factory reset yapınca direk hata veriyordu hard reset çekin fabrika ayarlarına sıfırla vs dedi dc phoenix den deniyim dedim bundada herşeyi yaptım şu hatayı verdi

HATA:
Extracting partition: RECOVERY KERNEL Extracting partition: ERECOVERY VENDOR

program herşeyi yapıyor yazılım atması için kurtarma moduna geçmesi lazım telefon geçmiyor neyse bu sefer dc fastboot moda soktu chimera bağladım yazılım atmaya çalıştım gene upgrade moda girmedi yazılımda atılmadı bence erecovery silindi biraz araştırdım yabancı forumlarda az çok çeviri ile cmd den yüklememi söylediler neyse UPDATE:APP dosyasını klosöre çıkartıp cmd den den yüklemeye çalıştım gene hata verdi FAILED (remote: 'Command not allowed') bu yüklemeye çalıştığım kod şöyleydi:

fastboot flash cache cache.img

hatayı verdikten sonra galiba bootloaderı kapalı diye hatayı verdi hcu yardımıyla bootloader unlock yaptım gene aynı hatayı verdi ustalarım ben bu telefona ne yapmam lazım beynim durdu

CİHAZIN bilgileri:

Device Model: SNE-LX1
Current software version: SNE-LX1 10.0.0.290(C432E12R1P1)
Hardware version: Ver2.3
Boot info: locked
Image check: secure image verify fail
Android version: 10
System version: SNE-LX1 9.0.1.164(SP53C432E5R1P1)
Battery state: 0
Key version: huawei_key_v1
Root info: SAFE
Rescue version: rescue0.6
Phone info: (bootloader) main version do not exist in oeminfo!
VendorCountry: hw/eu
Base version: SNE-LGRP2-OVS 10.0.0.290
Cust version: SNE-LX1-CUST 10.0.0.12(C432)
Preload version: SNE-LX1-PRELOAD 10.0.0.1(C432R1)

ben bu cihaza nasıl yazılım atıcam sadece test point mdoa giriyor boxlarla atmak için kurtarma moduna ihtiyacımız var oda silindi

yardım eden yokmu ustalar

Merhaba. TP ile factory moda alın telefonu. factory e alırken otomatikmen fastboota BL açık şekilde alıyor zaten. Fastboota geçtikten sonra EFT Pro ile Yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    61.3 KB · Görüntüleme: 29
Geri
Üst Alt