Yardım Huawei Mate 9 IMEI Repair Yapılmış Cihaza Hard Reset Atılırsa

demondayi

Üye
Benim Huawei Mate 9 telefonum var. Yurtdışından geldi. Burada IMEI atılmıştı aylar sonra bugun factory reset attım. EMUI kurulum ekranında adımları atladıktan sonra başa sarıp, tekrar EMUI simgesi çıkıyor ve adımları tekrarlattırıyor. Telefon açılmıyor. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Ne olduğunu da bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok mutlu olacağım. Teşekkürler.

Cihazı Wifiye Bağlayıp Deneyin Tekrar Cİhaz FRP Düşmüş Olabilirr

Hisuite ile cihaza sıfırdan ROM atın.

bu rom dediğimiz olay pc ye windows kurmak mantığı gibi birşeymi?telefon başlatırken emui kurulumunda kalıyor hisuite e nasıl bağlanacağımı bilmiyorum
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

yani rom u silinmiş olabilirmi?

Bilgisayarınızda nasıl Windows kurulu ise, aynı şekilde cep telefonunuzunda da yazılım kuruludur. Yazılımsal problemler sonucunda windowsa nasıl sıfırdan format atıyorsanız, cihaza ROM atımı da aynı mantık. Cihazın içindeki yazılımı baştan yazıyorsunuz. Huawei cihazlar için HiSuite uygulaması kullanılarak güncelleme yapılır, elinizde profesyonel toollar mevcutsa, Octoplus Huawei Tool, DC Phoenix, EFT Dongle gibi programlar ile de ROM atabilirsiniz cihazlara. En basiti, pratiği ve ücretsizi HiSuite dir.

Bilgisayarınızda nasıl Windows kurulu ise, aynı şekilde cep telefonunuzunda da yazılım kuruludur. Yazılımsal problemler sonucunda windowsa nasıl sıfırdan format atıyorsanız, cihaza ROM atımı da aynı mantık. Cihazın içindeki yazılımı baştan yazıyorsunuz. Huawei cihazlar için HiSuite uygulaması kullanılarak güncelleme yapılır, elinizde profesyonel toollar mevcutsa, Octoplus Huawei Tool, DC Phoenix, EFT Dongle gibi programlar ile de ROM atabilirsiniz cihazlara. En basiti, pratiği ve ücretsizi HiSuite dir.
anlıyorum :) yanlız tel açılmıyor emui kurulum ekranında adımlarda kalıyor hisute bağlanamıyorum veya ne türlü bir bağlantı gerekli bilmiyorum usb takılıyken volume down pow tuşuna basılı tutuyorum sistem kurtarmada yapmıyor desteklenmiyor diyor nerede hata yapıyorum bilemiyorum

Cihaz kapalı konumda iken ses kısma tuşuna basılı tutarak cihazı USB kablo aracılığıyla PC'ye bağlayın. Cihaz Fastboot modda açılacaktır. HiSuite'i açıp Sistem Kurtarma metodu uygulayabilirsiniz.

Cihaz kapalı konumda iken ses kısma tuşuna basılı tutarak cihazı USB kablo aracılığıyla PC'ye bağlayın. Cihaz Fastboot modda açılacaktır. HiSuite'i açıp Sistem Kurtarma metodu uygulayabilirsiniz.
dediğiniz gibi yaptım hocam sistem kurtarmaya girdiğimde cihazınız sistem kurtarımı konusunda desteklenmiyor hatası veriyor

Cihazınız recovery menüye giriyor mu? Giriyorsa Factory reset yapın ardından cihazı açmayı deneyin normal şekilde. Problem devam ederse mecburen yakınlarınızdaki bir teknik servise götürmeniz gerekecek. Profesyonel toollar aracılığıyla atılır en kötü ihtimalle

Geri
Üst Alt