update_full_RNE-L22_hw_spcseas
update_full_RNE-L02_hw_spcseas
update
update_data_full_public
şu dosyalar var klasörün içinde hepside rar

Ne Yaptıysam no upgrade ile Hatası alıyorum yapabilen yardım edebilir mi

Bu dosya arızalı denedim bende daha öncede yorum yapmıştım. C432 kullanarak sistem dosyasını bozdum downgrade yaptım. Daha sonra versiyon düşünce oemi c432 çevirip sistem sorununu çözdüm.
Tw verin müsait olan ustamiz veya ben bakayım
Senin paylaştığın dosyayı denemedim fakat.

Hocam bendede aynı sorun var yükleme yapıyor kendini yenıden başlattıktan sonra yükleme ye gecince hata veriyor

Hocam bendede aynı sorun var yükleme yapıyor kendini yenıden başlattıktan sonra yükleme ye gecince hata veriyor
Dosya hatalı ben onun yerine elimde hazırda bulunan c432 bölge kodlu yazılımı yükleyerek cihazın versiyonunu düşürdüm. Fakat Telefon hakkında Bölge kodu yazan yer aynı firmware olmadığı için system..xxx yazdı. Daha sonra cihaza repair işlemi yaptıktan sonra Oem kısmını c432 nin EU olarak yaptım ve elimdeki yazılımı yükleme yaptım.

Dosya hatalı ben onun yerine elimde hazırda bulunan c432 bölge kodlu yazılımı yükleyerek cihazın versiyonunu düşürdüm. Fakat Telefon hakkında Bölge kodu yazan yer aynı firmware olmadığı için system..xxx yazdı. Daha sonra cihaza repair işlemi yaptıktan sonra Oem kısmını c432 nin EU olarak yaptım ve elimdeki yazılımı yükleme yaptım.
Farklı bir yazılım çözermi hocam hepsimi hatalı yoksa

Farklı bir yazılım çözermi hocam hepsimi hatalı yoksa
C636 dosyaları için söylüyorsanız diğer dosyalarda aynı demem yanlış olur Burada ki dosyayı sadece denedim acil cihaz geldiği için olmadı. Farklı bir yazılım c636 dışında ki leri söylüyorsanız c185 ile denedim düşmedi c432 bölge kodunun yazılımı ile düşürdüm.

C636 dosyaları için söylüyorsanız diğer dosyalarda aynı demem yanlış olur Burada ki dosyayı sadece denedim acil cihaz geldiği için olmadı. Farklı bir yazılım c636 dışında ki leri söylüyorsanız c185 ile denedim düşmedi c432 bölge kodunun yazılımı ile düşürdüm.
C636 dosyası için hocam paylaştığınızı yükleme yaparken hata verdi şu an farklı bir dosyanın inmesını bekliyorum onu denerim olumlu olumsuz paylaşırım

hocam indirdiğim iki farklı yazılımda yüklenmiyor hata veriyor ne yapabılırım

Oemi nasıl düzeltecez
Sigma da Huawei+ sekmesine tıklayın Vendor Kısmına hw Country kısmına EU
HCU ile Repair UMTS yada CDMA ise direkt repair ekranında aynı parametreler mevcut Vendor hw Country EU olacaktır.
Lakin bu işlem bittikten sonra sıfırlama ile oem düzenleme C432 olarak görünmüyor ise tekrardan vermiş olduğum yazılımı dload içerisinde aynı şekilde update_sd.zip ve L01 ve L21 dosyaları dahil durumda iken atılacaktır. Bu yöntem acil durumlar için denenmiş uygulanmış test edilmiş yöntemdir.

ARKADAŞLAR HANGİ DOSYAYI ARSİVE EKLEMEM GEREKİR UPDATE APP YAZAN DOSYAYIMI YARDIMCI OLSANIZ

[QUOTE = "emin.karakis, post: 33993, member: 12378"] Nice health sharing hands. [/ QUOTE]
J

klasörden çıkarınca sonuna .rar eklemezseniz kullanamazsınız dosyayı haberiniz olsun. yani rardan çıkınca dosya şeklinde açılıyor dosya uzantısını .rar yapmanız lazım yani.
@turkcellgsm, nasıl yani dload içerisindeki dosyadan mı bahsediyorsunuz yoksa dload klasöürünü mü rar yapalım

Geri
Üst Alt