Yardım Huawei Nova 2i RNE-L22 C636 Geri Yükleme

• Konbuyu başlatan canozkan56
  • Başlangıç tarihi
C

canozkan56

Merhaba ,
Forumda Çözüldü - Huawei Nova 2İ RNE-L22 (C636) IMEI Repair ve FRP Dosyası bu konu da ki dosyayı indirdim ve update adlı dosyadaki dosyayı hafıza kartına attım ve update yaptım telefonumun şuan ki özellikleri
  • RNE-L22
  • System 8.0.0.046(09LC)
Fakat bir önceki yanılmıyorsam en güncel sürümündeydi şuan indirdiğim dosyada 4 farklı klasör var isteğim tekrar eski güncel sürüme geçmek. Dosya içindeki dosyalar işime yarar mı ?

Ben "update_full_RNE-L22_hw_spcseas" dosyayı denedim fakat Update yaparken "Failed Upgrade" ve Ünlem olan bir ekran geldi yani dosya muhtemelen bu değil bunun bir sırası mı var sırayla mı update yapmalımıyım ?
Şimdiden teşekkürler sağolun.

Önceki Sürüm Özellikleri :
rr-png.4348

Dosyanın içindeki klasörler
ddd.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba ,
Forumda Çözüldü - Huawei Nova 2İ RNE-L22 (C636) IMEI Repair ve FRP Dosyası bu konu da ki dosyayı indirdim ve update adlı dosyadaki dosyayı hafıza kartına attım ve update yaptım telefonumun şuan ki özellikleri
  • RNE-L22
  • System 8.0.0.046(09LC)
Fakat bir önceki yanılmıyorsam en güncel sürümündeydi şuan indirdiğim dosyada 4 farklı klasör var isteğim tekrar eski güncel sürüme geçmek. Dosya içindeki dosyalar işime yarar mı ?

Ben "update_full_RNE-L22_hw_spcseas" dosyayı denedim fakat Update yaparken "Failed Upgrade" ve Ünlem olan bir ekran geldi yani dosya muhtemelen bu değil bunun bir sırası mı var sırayla mı update yapmalımıyım ?

rr-png.4348

Ekli dosyayı görüntüle 4408
Cihazın üstünden güncelleme açın düzelecektir.

Merhaba ,
  • RNE-L22
  • System 8.0.0.046(09LC)

rr-png.4348

Ekli dosyayı görüntüle 4408
Dload klasörü açıp içinde update_sd.zip olarak isimlendirip mi içine atıyorsunuz?
O şekilde olması gerekiyor

Dload klasörü açıp içinde update_sd.zip olarak isimlendirip mi içine atıyorsunuz?
O şekilde olması gerekiyor
Yok ben dload diye klasör açıyorum ardından çıkardığım zip/rar dosyasının içindeki dosyaları içine atıyorum sizin demek istediğiniz şu şekilde mi ?dload->update_sd.zip->update dosyaları
yani 2 klasör olacak en içteki klasör de update dosyaları olacak ve isimlerdirme bu şekilde olmalı doğru mu anladım ?

Birde eRecovery üzerinden deneyi güncelleme varmı bakın. Wi-Fi ile bağlayın.
Umarım doğru anlamışımdır :) ses açma tuşuyla girilen yerin adıymış eRecovery.
onu da denedim sonuç burda ki gibi;
huawei-software-install-failed-hatasi-veriyor.jpg

(*#*#... burdan da yapınca aynısı oluyor) .
Not: Resmi internetten buldum çünkü hatanın resmini çekeceğim başka bir telefonum yok :)

Umarım doğru anlamışımdır :) ses açma tuşuyla girilen yerin adıymış eRecovery.
onu da denedim sonuç burda ki gibi;
huawei-software-install-failed-hatasi-veriyor.jpg

(*#*#... burdan da yapınca aynısı oluyor) .
Not: Resmi internetten buldum çünkü hatanın resmini çekeceğim başka bir telefonum yok :)
O zaman uygun yazılım yüklemeniz lazım. Bakalım neler var araştırıp atarım.

Cahilliğimi mazur görün hocam bu sıralamaya göre mi update yapıcam ?

Bu yazılımlar finder apk uygulamasından paylaştım. Cihaza finder uygulanmasını indirip sizde bakabilirsiniz.
Hocam çok teşekkür ederim Allah razı olsun uygulamayı indirdim ve update işlemini gerçekleştirdim çok teşekkürler.
Çözüm
Finder APK [/B][/U]Uygulamasını indirdim ve istediğim update dosyasını buldum ardından Wi-Fi ile yüklemek için DNS ayarlarımı programın belirttiği şekilde değiştirdim ve eRecovery ile yeni sürümü kendisi indirip yükledi. Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam çok teşekkür ederim Allah razı olsun uygulamayı indirdim ve update işlemini gerçekleştirdim çok teşekkürler.
Çözüm
Finder APK [/B][/U]Uygulamasını indirdim ve istediğim update dosyasını buldum ardından Wi-Fi ile yüklemek için DNS ayarlarımı programın belirttiği şekilde değiştirdim ve eRecovery ile yeni sürümü kendisi indirip yükledi. Teşekkürler.
Geçmiş olsun.

Çözüm

Merhaba, aynı durum benimde başıma geldi. Şu anda telefon L22 System 8.0.0.46(0BYF) yazıyor. Finder.apk uygulaması ile tam olarak hangi sürümü yüklemiştiniz hatırlıyor musunuz? Çoğunu denedim diyebilirim, fakat indirme bittikten sonra yüklemiyor, install failed hatası veriyor.

Geri
Üst Alt