Yardım Huawei Nova 3i INE-LX1R IMEI Repair İşlemi

• Konbuyu başlatan KralKartal
  • Başlangıç tarihi
Huawei nova 3i imei çözüldümü yardım lütfen

geçmiş olsun benim cihazda dün itibari ile kapandı. Ne yapıcaz ?
Peki benim öğrendiğim bilgiye göre ocak 1 de bu imei kapananlar tekrar açılıyormuş bi 8 ay daha kullanabiliyormuşuz doğru bir bilgi mi ?

geçmiş olsun benim cihazda dün itibari ile kapandı. Ne yapıcaz ?
Peki benim öğrendiğim bilgiye göre ocak 1 de bu imei kapananlar tekrar açılıyormuş bi 8 ay daha kullanabiliyormuşuz doğru bir bilgi mi ?
1 kereye mahsus yaptıklarını biliyorum sizde bir deneyin.​

1 kereye mahsus yaptıklarını biliyorum sizde bir deneyin.
tamamdır hocam.
Yani bu cihaza nasıl olurda repair gelmez. Onlarca kullanan var etrafımda. Bir arada 500 tl ye bir yazılım yükleniyormuş o şekilde hallediyorlarmış diye duydum şimdi araştırdım öyle bir şeye de ulaşamadım.
2000 liralık telefon elimizde çöp oldu. İçerisinde ise bir sürü iş görüşmelerim var

tamamdır hocam.
Yani bu cihaza nasıl olurda repair gelmez. Onlarca kullanan var etrafımda. Bir arada 500 tl ye bir yazılım yükleniyormuş o şekilde hallediyorlarmış diye duydum şimdi araştırdım öyle bir şeye de ulaşamadım.
2000 liralık telefon elimizde çöp oldu. İçerisinde ise bir sürü iş görüşmelerim var
Şu an hiç birşey yapılmıyor. Araçlarda desteği yok. Bir kaç araç var belki ileride güncelleme verirler ama şu an hala ses seda yok. Beklemekten başka çare yok.​

Ekli dosyalar

• 20191127_183423.jpg
    20191127_183423.jpg
    250.5 KB · Görüntüleme: 12
Merhaba bende de aynı sorun var

Bizde beklemedeyiz. Elimizde iki cihaz var. Biri kapandı, diğeride kapanacak

Geri
Üst Alt