İstek Huawei P 20 Lite ANE-LX2 Sistem Güncellemesi Almıyor

• Konbuyu başlatan murat2258
  • Başlangıç tarihi
M

murat2258

Arkadaslar cihazim p20 lite Ane-lx2 cihazim hic guncelleme almiyor guncellemeyi firmware finderden indirdigim romla manuel kurabilirmiyim kurabilirsem hangi program gerekli mesela samsung cihazlarin manuel rom atma programi vardi odin istedigin ulkenin romunu hemen atabiliyirdun Huawei nin boyle programlari varmi acab a yardim ederseniz sevinirim tesekkuler

Arkadaslar cihazim p20 lite Ane-lx2 cihazim hic guncelleme almiyor guncellemeyi firmware finderden indirdigim romla manuel kurabilirmiyim kurabilirsem hangi program gerekli mesela samsung cihazlarin manuel rom atma programi vardi odin istedigin ulkenin romunu hemen atabiliyirdun Huawei nin boyle programlari varmi acab a [Gizli içerik]yardim ederseniz sevinirim tesekkuler
Cihazın ayarlar kısmını imei gizleyerek resmini çekip atarmısınız.

Ekli dosyalar

• IMG_20181227_233806.jpg
    IMG_20181227_233806.jpg
    216.1 KB · Görüntüleme: 94
cihaz yurtdisi kayitli usta cihaz yurt disi olunca yukleme yapamiyormu acaba

hayir usta repair yapılmış cihaz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şöyle yapabilirsiniz. Üstündeki aynı yazılımı manuel olarak SD kart ile yükleme yapabilirsiniz. Sonra Wi-Fi ile deneyip güncelleme alabilirsiniz.

usta uzerinde imei repair romu bu romu mu sd kartindan yukleyem zaten oyle yapmisim samsung cihazlar gibi odin benzeri program yokmu usta rom flaslamak icin firmware finderden baktim benim cihazin surumu 8.0.0.170 (636) olmus

usta uzerinde imei repair romu bu romu mu sd kartindan yukleyem zaten oyle yapmisim samsung cihazlar gibi odin benzeri program yokmu usta rom flaslamak icin firmware finderden baktim benim cihazin surumu 8.0.0.170 (636) olmus
Bak şöyle bir sıkıntı var onuda aklınızdan çıkarmayın. Cihazınız yurt dışı ve imei repair işlemi yapılmış. Siz güncelleme yaptınız ve imei klon oldu. Telefonsuz kalırsınız. Çünkü son güncellemeler ile Huawei cihazlarına hiç bir profesyonel araç imei repair işlemi yapamıyor. O yüzden bence güncellemeyi çok sorun etmeyin. Sonuçta gene android 8.0 sürümü olacak.

usta valla bir kac kez imei repair romu hafiza kartiyla yukledim imei gitmedi

peki usta android 9 kullanamayacgim galiba
Sahsi fikrimi soyleyeyim.
Bu sekilde kullanmaya devam edin.
Yapamiyorum derseniz cihazi degistirin :)

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sahsi fikrimi soyleyeyim.
Bu sekilde kullanmaya devam edin.
Yapamiyorum derseniz cihazi degistirin :)

Hocam merhabalar,P20 lite nova3 var elimde güncelleme bakınca güncel diyor.sanırım güncellmee almıyor.düzelir mi konuyu okudum ama dosya vs göremedim.

ANE-LX2 8.0.0 120(C636 ) yüklü sürüm bu şu anda.repair işlemi yapıldı.

Hocam merhabalar,P20 lite nova3 var elimde güncelleme bakınca güncel diyor.sanırım güncellmee almıyor.düzelir mi konuyu okudum ama dosya vs göremedim.

ANE-LX2 8.0.0 120(C636 ) yüklü sürüm bu şu anda.repair işlemi yapıldı.
Firmware finder ile yuksek sürüm bulabilirsiniz

peki repair işlemi için sitedeki dosyayı alsam bu cihaza uyar mı? veya cihazda hali hazırda olan yazılımı yedekleme şansım var mı?

peki repair işlemi için sitedeki dosyayı alsam bu cihaza uyar mı? veya cihazda hali hazırda olan yazılımı yedekleme şansım var mı?
dostum buna rasgele rom yüklersen böyle oluyor cihaza uyumlu romu yüklersen düzeliyor

uyumlu yazılımı nerden anlacağız işte.

Geri
Üst Alt