Yardım Huawei P Smart 2018 Yazılım Yükleme

• Konbuyu başlatan journal
  • Başlangıç tarihi
J

journal

merhaba arkadaşlar forumda baya bilgi var hepsini denedim olmadı size yaptıklarımı anlatayım.

benim telefonum da fıg-lx1 9.1.0.130 yüklü ama ben 8 serisine dönmek istiyorum.
yaptıklarım:
rom indirdim. sd kartı xfat şeklinde biçimlendirdim. sd kartın içine dload klasör açtım ve "UPDATE.APP" attım sonuç olmadı

sd kartı xfat biçimlendirdim dload klasörü açtım indirdiğim rom rar şeklinde attım olmadı

hata nerede siz de

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    108.2 KB · Görüntüleme: 129
merhaba arkadaşlar forumda baya bilgi var hepsini denedim olmadı size yaptıklarımı anlatayım.

benim telefonum da fıg-lx1 9.1.0.130 yüklü ama ben 8 serisine dönmek istiyorum.
yaptıklarım:
rom indirdim. sd kartı xfat şeklinde biçimlendirdim. sd kartın içine dload klasör açtım ve "UPDATE.APP" attım sonuç olmadı

sd kartı xfat biçimlendirdim dload klasörü açtım indirdiğim rom rar şeklinde attım olmadı

hata nerede siz de
Hi Suite ile düşürme deneyin.​

bendede fig lx1 9.1.0.216 versiyon p smart var.ne yaptıysam olmadı uygun rom buldum sd karta dload klasörü oluşturup update.app ı attım hep aynı uyarı firmware installed failed. yokmu bir üstad yardım edecek.

bendede fig lx1 9.1.0.216 versiyon p smart var.ne yaptıysam olmadı uygun rom buldum sd karta dload klasörü oluşturup update.app ı attım hep aynı uyarı firmware installed failed. yokmu bir üstad yardım edecek.
HUAWEI YAZILIM BULMA

Cihazın bilgilerini öğrenmemiz lazım onun için;

Önce bilgisayarınıza minimal_adb_fastboot_v1.4.3_setup.exe | by shimp208 for Utilities Bunu kurun ve açın.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile bilgisayara bağlayın.

Aşağıdaki kodları siyah ekrana tek tek yazıp enter basın. En son çıkan sonuçları resim çekip atın.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info

Veya Cihaz Açık Çalışıyorsa Aşağıdaki İşlemi Yapıp Resim Atın.

Cihazın arama yerinden

*#*#2846579#*#* Tuşlayın çıkan ekranda 3 numaraya basın. Tekrar çıkan ekranda 4 numaraya basın ve ekran resmini veya çıkan yazıları yazınız.​

HUAWEI YAZILIM BULMA

Cihazın bilgilerini öğrenmemiz lazım onun için;

Önce bilgisayarınıza minimal_adb_fastboot_v1.4.3_setup.exe | by shimp208 for Utilities Bunu kurun ve açın.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile bilgisayara bağlayın.

Aşağıdaki kodları siyah ekrana tek tek yazıp enter basın. En son çıkan sonuçları resim çekip atın.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info

Veya Cihaz Açık Çalışıyorsa Aşağıdaki İşlemi Yapıp Resim Atın.

Cihazın arama yerinden

*#*#2846579#*#* Tuşlayın çıkan ekranda 3 numaraya basın. Tekrar çıkan ekranda 4 numaraya basın ve ekran resmini veya çıkan yazıları yazınız.
HOCAM dediklerinizi yapıp cihaz bilgilerini aldım zaten fig lx1 9.1.0.216 sürüm yazıyor.buldum yazılımın aynısını sd karta update.app dosyasını dload klasörü içinde telefona takıp ses+ ses- ve power tuşlarına basıp açılınca powerı bırakıyorum yazılım yükleme ekranı açılırken firmware installed failed uyarısı veriyor.

HOCAM dediklerinizi yapıp cihaz bilgilerini aldım zaten fig lx1 9.1.0.216 sürüm yazıyor.buldum yazılımın aynısını sd karta update.app dosyasını dload klasörü içinde telefona takıp ses+ ses- ve power tuşlarına basıp açılınca powerı bırakıyorum yazılım yükleme ekranı açılırken firmware installed failed uyarısı veriyor.
Figo-L11 9.1.0.216(C432E12R1P5T8)_Firmware_EMUI9.1.0_05014XFE BY (www.needromarab.com).zip bu linkten adı geçen romu bulabilirsiniz şahsen yükledim. rar şifresi needarabrom.com
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Figo-L11 9.1.0.216(C432E12R1P5T8)_Firmware_EMUI9.1.0_05014XFE BY (www.needromarab.com).zip bu linkten adı geçen romu bulabilirsiniz şahsen yükledim. rar şifresi needromarab.com

Geri
Üst Alt