İstek Huawei P Smart 2019 POT-LX1 C432 IMEI Repair Yazılım İsteği

• Konbuyu başlatan ramooo19
  • Başlangıç tarihi
Huawei P smart 2019 POT-LX1 C432 Repair Rom ve FRP için gerekli yazılım elinde olupta paylaşabilecek varmı ??
Ustam bu bildiğim kadarıyla Android 8.0 sürümü yok. Android 9.0 var ve Android 9.0 sürümü de şu an destek yok diye biliyorum. Ama cihazın üstündeki yazılım nedir? Aldığı son güvenlik güncellemesi nedir?

Benim bulduğum bir yazılım var ama isterseniz bir deneyin.

Burada

Ustam bu bildiğim kadarıyla Android 8.0 sürümü yok. Android 9.0 var ve Android 9.0 sürümü de şu an destek yok diye biliyorum. Ama cihazın üstündeki yazılım nedir? Aldığı son güvenlik güncellemesi nedir?

Benim bulduğum bir yazılım var ama isterseniz bir deneyin.

Burada

bu yazılımları almıyor bile nedense :( denedim bunları

Daha android 8 tam çözümlenmemişken android 9 piyasaya çıkmaya başladı bile

arkadaşlar sosyal medya da güvenilir biri var isim söylemek istemiyorum p smart 2019 a repair yapabildiğini söylüyor , siz de bir gelişme var mı peki ?

arkadaşlar sosyal medya da güvenilir biri var isim söylemek istemiyorum p smart 2019 a repair yapabildiğini söylüyor , siz de bir gelişme var mı peki ?
Yapılıyor ama içini açmak lazım. Kimse cihazının içinin açılmasına iyi gözle bakmıyor. :)

ustam frp yapamadım varmı bir yöntemi w3x var şuan elimde
model
huawei POT-LX1 9.0.1.176(C432E8R1P12)

Ustam şuan ki mevcut yazılım bilgilerini yada ekran fotosunu paylaşabilir misin?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ustam telefonun hakkinda bölümüne frp den dolayi erisemiyorum ama kodla buraya girdim

Ekli dosyalar

• 20190517_024855.jpg
    20190517_024855.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 124
  • 20190517_024855.jpg
    20190517_024855.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 117
  • 20190517_024847.jpg
    20190517_024847.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 93
Ustam telefonun hakkinda bölümüne frp den dolayi erisemiyorum ama kodla buraya girdim
Eğer izlediğiniz video ve yöntemler işe yaramadıysa kod alıp yapmak lazım. 2 dk da açılıyor. Cihazın bilgilerini şu şekilde öğrenebilirsiniz.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry 

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info

Eğer izlediğiniz video ve yöntemler işe yaramadıysa kod alıp yapmak lazım. 2 dk da açılıyor. Cihazın bilgilerini şu şekilde öğrenebilirsiniz.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry 

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info
ustam kodları tek tek girdim
fastboot oem get-product-model: POT-LX1
fastboot getvar vendorcountry : hw/eu
fastboot oem get-build-number: POT-LX1 9.0.1.176(C432E8R1P12)
fastboot oem device-info:failed

ustam kodları tek tek girdim
fastboot oem get-product-model: POT-LX1
fastboot getvar vendorcountry : hw/eu
fastboot oem get-build-number: POT-LX1 9.0.1.176(C432E8R1P12)
fastboot oem device-info:failed
Manuel olarak videoları vesaire deneme yaptınız mı? Bir çok video var bu cihazlar için. Ama Android 9.0 sürümünde çoğu olmuyor. Eğer dediğim gibi videolar ile olmuyorsa mecburen kod alıp frp kırmanız lazım.

Manuel olarak videoları vesaire deneme yaptınız mı? Bir çok video var bu cihazlar için. Ama Android 9.0 sürümünde çoğu olmuyor. Eğer dediğim gibi videolar ile olmuyorsa mecburen kod alıp frp kırmanız lazım.
evet ustam hepsini yaptım *#*#1357946#*#* bütün videolar bu arama ekranında bu kodla geçiyor ama bende malsef bu koddan sonra ekranı sağ çekiyorum hiç birşey çıkmıyor sadece farklı bir video vardı oda wifi ekranında manuel olarak birşeyler yapmış ordada bende olmuyor kod nasıl alabilriim

En düşük yazılımı buldum ama yükleme yapar mı bilmiyorum. Büyük ihtimalle yapmaz ama denemek isterseniz burada bulunan yazılımı indirip hafıza kartı ile aşağıdaki konudan bakarak yükleme yapabilirsiniz.

Bilgi - Huawei Yazılım Yükleme
ustam ben indirdim bu dosyayı ama dload klasörünün içinde bu 3 dosya var hepsinimi hafıza kartına atacam ben hepsini attım hata verdi telefon yeniden başlattı ama yükleme hatası dedi yada hangi dosyayı seçicem
a.png

Geri
Üst Alt