Yardım Huawei P Smart (FIG-LX1)C432 Stock Rom Sonrası Çift Sim

enesisa12

Üye
Başlıkta da belirttiğim gibi stock roma döndükten sonra cihaz kendini çift simli sanmaya başladı ayarlarda çift sim ayarları gözüküyor ve ime kısmında iki adet imei var biri boş gerçi bunu düzeltmemin yolu nedir kutusundan çıktığı gibi tek simli şekline getirebilir miyim hangi stock romu yüklemeliyim veyahut ne yapmayalım?

Stock rom yükleme işlemini nasıl yaptınız yüklediğiniz stock rom çift hatlı cihazlar için olabilir mi elinizde hcu client varmı cihazi okuttugunuz zaman model kısminda ne yazıyor

hayır elimde yok normal kullanıcıyım stock rom yükleme işleminiyse forumdaki huawei p smart fig-lx1(c432) stock rom dosyasını sd kart yöntemiyle yükledim cihazın fig-lx1(c432) olduğuna eminim internette araştırdığım kadarıyla (c432) dual sim olarak geçiyormuş ama ben bu cihazı aldığımda tek simliydi ve romun performansıda ilk halinden daha kötü gibi erecovery üzerinde tekrar romu kurdum, değişik c432 stock romlar denedim sürüm düşürdüm ne yaptıysam cihaz çift simli gözüküyor orjinaldeki haline getiremedim

hayır elimde yok normal kullanıcıyım stock rom yükleme işleminiyse forumdaki huawei p smart fig-lx1(c432) stock rom dosyasını sd kart yöntemiyle yükledim cihazın fig-lx1(c432) olduğuna eminim internette araştırdığım kadarıyla (c432) dual sim olarak geçiyormuş ama ben bu cihazı aldığımda tek simliydi ve romun performansıda ilk halinden daha kötü gibi erecovery üzerinde tekrar romu kurdum, değişik c432 stock romlar denedim sürüm düşürdüm ne yaptıysam cihaz çift simli gözüküyor orjinaldeki haline getiremedim
elınde eft hcu gıbı toolar varmı

Sanırım figlx1(c432) single sim oeminfo dosyasına ihtiyacım var yardımcı olabilecek varmı?

Geri
Üst Alt