Yardım Huawei P Smart FIG-LX1 Derleme Düzeltme

can0606

Üye
p smart FIG-LX1 board yazılım yükledim oemınfo bozuldu nasıl düzeltebiliriz yazılım yükledim düzelmiyor

yazılım düşürürken hata verdi bende board atıp repair yazılımı yükleyim dedim
yanlış hareket yüklerken hata verirse restart tıklayın açacak düşürmek istediğiniz cihaın dwngrade fix yazılımını yada hi suite ile düşürün suan ne durumda ?

yanlış hareket yüklerken hata verirse restart tıklayın açacak düşürmek istediğiniz cihaın dwngrade fix yazılımını yada hi suite ile düşürün suan ne durumda ?
Şuan bu durumda ustam

Ekli dosyalar

• 6846FBFF-474D-4180-A2E9-16E086CCF444.jpeg
    6846FBFF-474D-4180-A2E9-16E086CCF444.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 72
Daha önce bir arkadaşta board yazılımi kullanmıştı p20 lite için cihaz bu hale gelmişti ne yaptıysa duzeltemedi bootloader kilidi acikmi veya kodunu biliyormusunuz twrp recovery kurulursa p smart fig-lx1 oeminfo.mmc.win dosyası ile SD kartla restore edilse düzelebilir mi hcu 9.1 sürümünde cihazı okuyormu

Daha önce bir arkadaşta board yazılımi kullanmıştı p20 lite için cihaz bu hale gelmişti ne yaptıysa duzeltemedi bootloader kilidi acikmi veya kodunu biliyormusunuz twrp recovery kurulursa p smart fig-lx1 oeminfo.mmc.win dosyası ile SD kartla restore edilse düzelebilir mi hcu 9.1 sürümünde cihazı okuyormu
bootloader kodu yok cihazın bootloader acık değil

@kralgsm bir şey soracağım Huawei p20 lite cihazı fastboot modda PC ye bagladigimda sadece phone locked var FRP locked veya unlock yazmıyor FRP yok derleme numarası bozulmamış OEM kilidi geliştirici seçeneklerde aktif neden acaba bir kaç yöntem denedim ama ise yaramdi

Geri
Üst Alt