Çözüldü Huawei P Smart FIG-LX1 IMEI Repair İşlemi

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Huawei P Smart (FIG-LX1) cihazına nasıl imei repair işlemi yapılır onu anlatacağım. Bu işlemi yapabilmek için elinizde Chimera Tool olması lazım bu araç ücretli bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

Bu işlem sonunda kişiler verileriniz silinir onun için gerekli tüm yedeklerinizi alın. Ayarlardan usb hata ayıklama açın ve oem kilidini açın.
Ayarlara girin ve hesaplar kısmından google hesabınızı kaldırın.

60b4c4a31ef9bcb495133f78028ee3dc.jpg

kolay gelsin ustalar sigma box tan yapabilirmiyiz

oem acıp fabrıka ayarlarına sıfırlayım chımera ıle oyle repair işlemine devam edeyım dedim fakat oem acamıyoum internete bağladığım halde ne yapmam gerekır

oem acıp fabrıka ayarlarına sıfırlayım chımera ıle oyle repair işlemine devam edeyım dedim fakat oem acamıyoum internete bağladığım halde ne yapmam gerekır
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. Ardından Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
 fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry 

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. Ardından Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
 fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry 

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info
sıfırlayıp tekrar denedm suan acıldı ama sık kullanımlara ekledım bilginizi teşekkür ederm. fakat chımera tool ile repair işlemi yapamadım. model fıg-lx1 8.0.0.140(c10) ne yapmam gerekir

Son düzenleme:
merhabalar cihaz android sürümü 9 , android güvenlik yaması 5 mayıs 2019 .bunun ile alakalı bir upload dosyası vs işlemi varmı android 9 ile ilgili işlem yapan varmı acaba

merhabalar cihaz android sürümü 9 , android güvenlik yaması 5 mayıs 2019 . Bu verdiğiniz yazılımı upload edip chimera üzerinden repair işlemi mi yapcağım acaba ? yazılımı indiriyorum şuanda
Hangi yazılımı indiriyorsunuz

yazıyı yeniledim abi :) bir yazılım buldum farklı bir yerden , sizde bu durum ile alakalı birşey varmı

Android 9 dan 8 e düşürdüm güvenlik 2019 olarak açıldı., daha sonra bulmuş oldugum yazılımı upload ettim cihaz 5 mayıs 2018 güvenligine düştü chimera ile repair işlemi başarılı olarak tamamlandı , teşekkürler hayırlı günler

Android 9 dan 8 e düşürdüm güvenlik 2019 olarak açıldı., daha sonra bulmuş oldugum yazılımı upload ettim cihaz 5 mayıs 2018 güvenligine düştü chimera ile repair işlemi başarılı olarak tamamlandı , teşekkürler hayırlı günler
Teşekkürler geri bildiriminiz için. Geçmiş olsun

Geri
Üst Alt