Yardım Huawei P Smart + INE-LX1 IMEI Repair Sorunu

silivriserdar

Genel Moderator
97b362aef4d42bdbf4ca18ac026ee155.jpg

Merhaba arkadaşlar Huawei P Smart INE-LX1 modeline imei repair sorunu nasıl aşılır. Cihazın android sürümü ve bilgileri resimdedir.

SigmaKey Box hata vermektedir.
HCU hata vermektedir.

Bu cihazın imei repair ile ilgili bir gelişme var mıdır? Ya da tahmini bir süre var mı ?

Merhaba az önce sahibinden de bi telefoncu
En son güncelleme ile atılıyor dedi var mı doğruluk payı ?

birde saçma gelecek ama yinede bilmediğimden sorim dedim bu telefon çift hatlı ve 2 imei var 1 tanesini süreden dolayı kitlendiğinde diğer yuvaya taksam sim i diğer imei ile çalışır mı :) :)

Merhaba az önce sahibinden de bi telefoncu
En son güncelleme ile atılıyor dedi var mı doğruluk payı ?
Son guncelleme pie ise olmuyordur.
birde saçma gelecek ama yinede bilmediğimden sorim dedim bu telefon çift hatlı ve 2 imei var 1 tanesini süreden dolayı kitlendiğinde diğer yuvaya taksam sim i diğer imei ile çalışır mı :) :)
Sim 2 ye hic hat takmazsan problem olmaz. Ilk önce sim 1 i kullan kapandiktan sonra sim 2 yi kullanabilirsin eğer hic takmadıysan 2 ye

2fc3dafe-a738-44ae-afd7-d410fa685674.jpg

bu olmaz mı demek istedin birde usta anlamadım tam ama

Huawei Nova 3i INE-LX1 Sydney-L21 Repair imei and Reset Frp (C185) böyle bi dosya buldum acaba bunun ile yapamazmıyız

indirdim o zaman deneyelim bakalım benim cihaz c136 ama bakalım ne yapacak diyelimki attık ondan sonra hcu ile yapa biliriz inşaALLAH çünkü başka ine lx1 destekleyen box yok gibi hcu da desteklemiyor ama en azından onda model seçme olayı yok

denendi şu an için olumsuz ustalar

Merhaba
Uzun zamandır Forum’u takip ediyorum acaba bi haber var mı diye sormak istedim.
Model no: POT-LX1AF

Geri
Üst Alt