Yardım Huawei P Smart INE-LX1 IMEI Repair Sorunu

• Konbuyu başlatan Aydar
  • Başlangıç tarihi
?

Merhaba arkadaşlar bu cihazdan elimde var. IMEI repair İşlemi yapılması lazım. Ne yaptımsa downgrade edemedim ve imei repair işlemi yapamadım. Cihazın tam bilgileri aşağıdaki resimdedir.

Yapılan İşlemler ;

HCU ve Chimera Tool hata verdi.

Cihaza ait yazılımlar yükleme yapılmadı.

0a9f490e20957afa63936c2fe5797093.jpg

Pasaport kaydı yaptırabilirsiniz.

Ülkemizde mobil cihazların imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur. Ama imei repair işlemi yapılır.

Merhabalar,

Bende de aynı sorun var. Chimera'ya yazdım, henüz desteklenmiyor üzerinde çalışıyoruz dediler. Ne yapsam bilemedim, yakın zamanda çıkarırlar mı acaba fikri olan var mı? Yoksa süre dolacak.

Yeni yılda da ekstra masraf geliyormuş pasaporta kayıt ettirmeye. Fikri olan var mıdır?

Merhabalar,

Bende de aynı sorun var. Chimera'ya yazdım, henüz desteklenmiyor üzerinde çalışıyoruz dediler. Ne yapsam bilemedim, yakın zamanda çıkarırlar mı acaba fikri olan var mı? Yoksa süre dolacak.

Yeni yılda da ekstra masraf geliyormuş pasaporta kayıt ettirmeye. Fikri olan var mıdır?
Şu an olmuyor. Belli bir süre yok. Beklemedeyiz bizde.

merhaba bu cihazdan bende de var pasaport kaydı yaptıramadım güncel pasaport bulamadım ve cihaz kapandı, pasaport olmadan cihazı açmam mümkün müdür acaba?

Konu zaten sitemizde mevcut. O yüzden konu birleştirildi.

Hauwei P Smart 2019 LX1 için işlem yapılabiliyor mu?

Bu cihazın imei repair ile ilgili bir gelişme var mıdır? Ya da tahmini bir süre var mı ?

Peki bir çalışma vs var mı bunun ile ilgili? Telefonu almak istiyorum ama kayıt olayı zor. 8 ay süremiz var.

Geri
Üst Alt