Huawei P10 Çin Sürümümü Değiştirebilirmiyim?

• Konbuyu başlatan whatjeep
  • Başlangıç tarihi
W

whatjeep

Merhabalar,
Çinden gelen Huawei p10 model telefonum var, türkçesi var dil paketlerinde ama telefon Çin sürümü ve kendini bir çinlininmiş gibi hissediyor. Bazı programlar Çince ve kullanmakta zorluk çıkarıyor. Bunu Türk sürümüne değiştirmek mümkün olur mu? Birde imei tamiri mümkün müdür? Yardımlarınız için çok teşekkürler.

Screenshot_20190626_194154.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar,
Çinden gelen Huawei p10 model telefonum var, türkçesi var dil paketlerinde ama telefon Çin sürümü ve kendini bir çinlininmiş gibi hissediyor. Bazı programlar Çince ve kullanmakta zorluk çıkarıyor. Bunu Türk sürümüne değiştirmek mümkün olur mu? Birde imei tamiri mümkün müdür? Yardımlarınız için çok teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 5117
Chimera Tool desteklediğini yazmış. Denemek lazım.

Türkçe için bölge değiştirip denemek lazım. Yada bootloader açılıp unlock yaparak custom rom varsa denenebilir.

Cevabınız için çok teşekkür ederim bu dediklerinizi nerede yaptırabilirim istanbuldayım
Hocam şimdi bu cihaz Çin için üretilmiş bir cihaz. Yani öyle acele ile olacak işler değil. IMEI repair için tabi deneme yapılır o bir şekilde eğer destek varsa halledilir ama diğer sorunlar için acele etmemek lazım. Uğraşmak test edip denemek lazım.

Siz önce cihazın android sürümünü düşürün. Hi Suite programını indirin ve Yazılımı Geri çekin. Sonra güncelleme yapmayın. Çünkü android 9.0 sürümünde IMEI Repair işlemi yapılmıyor.

Eğer geri dönüş varsa android 8.0 olursa güncelleme tarihine göre hareket edilir.​

Teşekkür ederim hocam bilgilendirme için
Öncelikle sürümü geri çekmeye çalışayım ben.

merhaba hisuite ile bugun denedim. hic zorlanmadan android ve emui surumleri 8.0.0 downgrade oldu. simdi imei repair ve bolge degisikligi yapabilecek birini bulmam lazim cunku ucretli uygulamalar gerekiyot herahlde@Kerem47, @silivriserdar,

merhaba hisuite ile bugun denedim. hic zorlanmadan android ve emui surumleri 8.0.0 downgrade oldu. simdi imei repair ve bolge degisikligi yapabilecek birini bulmam lazim cunku ucretli uygulamalar gerekiyot herahlde@Kerem47, @silivriserdar,
Peki şu an cihazın android sürümü nedir? Ve ayarlarda güvenlik güncellemesi tarihi nedir?

Merhaba, sizi meşgul ediyorum ama yeni yazılımı kurmak için hafıza kartını dün bulabildim ve linkini verdiğiniz yazılımı kurmayı denedim fakat hata verdi hiç başlamadı kurulum kendim de bir tane indirip onu da denedim fakat yine olumsuz oldu sonuç . 1 Ocak 2019 android güvenlik yaması ile yazılımı Tr lokasyon olacak şekilde guncellememiz mümkün olmaz mı? Bı de acilen IMEI repair yapilmasi gerekiyor

Merhaba, sizi meşgul ediyorum ama yeni yazılımı kurmak için hafıza kartını dün bulabildim ve linkini verdiğiniz yazılımı kurmayı denedim fakat hata verdi hiç başlamadı kurulum kendim de bir tane indirip onu da denedim fakat yine olumsuz oldu sonuç . 1 Ocak 2019 android güvenlik yaması ile yazılımı Tr lokasyon olacak şekilde guncellememiz mümkün olmaz mı? Bı de acilen IMEI repair yapilmasi gerekiyor
Burada IMEI repair yazılımı var ama ücretli şekilde satılıyor.

Geri
Üst Alt