İstek Huawei P10 Plus VKY-L29 IMEI Repair Sorunu

• Konbuyu başlatan zekikaba
  • Başlangıç tarihi
Z

zekikaba

Herkese merhaba arkadaslar 3 gun once huawei p10 plus vky- L29 modelli 6/128 gb aldim.
3 telefoncuya götürdüm. 3 u de Imei atilmiyor yazilim desteklemiyor dedi.
Telefoncular mi yapamiyor yoksa gercekten dd sorun mu var.
Cok acil yardim bekliyorum.
Cevap gelirse Bakamayabilirim. O yuzden bilen biri hayrina beni arayip kisaca bilgilendirebilir mi?
Simdiden cook Tesekkurler.

Herkese merhaba arkadaslar 3 gun once huawei p10 plus vky- L29 modelli 6/128 gb aldim.
Cevap gelirse Bakamayabilirim. O yuzden bilen biri hayrina beni arayip kisaca bilgilendirebilir mi?

Çözüldü - Huawei P10 Plus VKY-L29 IMEI Repair İşlemi [Dünyada İlk Bizde]

Son düzenleme:
hiç bir şey yapmamaktan iyidir denemek lazım elden bir şey gelirse normalde yazılım versiyonları yüksek ama birde bunu denesinler belki olur olmazsa eğer diğer yüksek yazılımı yükleyebilirsiniz. tabiiki bölge kodunuz c432 ise eğer değilse olmaz. boşuna ümitlendirmek için değil elimizde cihaz yok denemek için en azından denemiş olursunuz.

düşük olanı repair için bunu deneyin
Huawei P10 Plus VKY-L29 Vicky-L29BC432B185 Firmware Serbia Macedonia Estonia Slovenia Slovakia Finland MoldovaLithuania Austria Hungary Czech Cyprus Croatia Romania Denmark Bulgaria Norway

olmazsa eğer sorun çıkarsa bunu yüklersiniz
Huawei P10 Plus VKY-L29 hw eu HLRCF Vicky-L29B 8.0.0.384(C432) Firmware 8.0.0 r1 EMUI8.0 05014KKH

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konu acarken cihaz hakkinda kismini da eklerseniz hangi sürüm ulke kodu nedir gibi bilgiler yazilim bulma konusunda rahatlik saglar ustalarimiz icin.
Sigma box belki bu işin üstesinden gelebilir. Destek bölümünde ekli

Bu cihaz oluyormuş. Ama bize cihazın tam bilgileri lazım. Cihazın derleme numarası kısmını konuya atın uygun yazılımı ekleyelim.

hiç bir şey yapmamaktan iyidir denemek lazım elden bir şey gelirse normalde yazılım versiyonları yüksek ama birde bunu denesinler belki olur olmazsa eğer diğer yüksek yazılımı yükleyebilirsiniz. tabiiki bölge kodunuz c432 ise eğer değilse olmaz. boşuna ümitlendirmek için değil elimizde cihaz yok denemek için en azından denemiş olursunuz.

düşük olanı repair için bunu deneyin
Huawei P10 Plus VKY-L29 Vicky-L29BC432B185 Firmware Serbia Macedonia Estonia Slovenia Slovakia Finland MoldovaLithuania Austria Hungary Czech Cyprus Croatia Romania Denmark Bulgaria Norway androidhost.ru.zip - AndroidHost.RU

olmazsa eğer sorun çıkarsa bunu yüklersiniz
Huawei P10 Plus VKY-L29 hw eu HLRCF Vicky-L29B 8.0.0.384(C432) Firmware 8.0.0 r1 EMUI8.0 05014KKH [androidhost.ru].zip - AndroidHost.RU
Bendeki vky-L29 c185 serisi.
Onun icin bisey yapilabilinir mi

Ekli dosyalar

• 20190322_102637-1.jpg
    20190322_102637-1.jpg
    906.5 KB · Görüntüleme: 28
Kurulum vs nasil yapacam. Acemiyim. Ilk defa yapacam. Yanlis bisey yapmayayim sonra.
Dosyayı indirdikten sonra klasöre çıkarın osyaları.
Software klasörünün içindeki dload klasörünü hafıza kartı desteği varsa cihazda, hafıza kartına yükleyin yada usb flasha atıp otg yardımı ile cihaza bğlayın.
Cihazı kapatıp ses kısma ve ses ama tuşlarına basılı tutarak cihazı açın.
İşlemi otomatik yapacaktır.

Not: Sorumluluk size aittir

Software klasörünün içindeki dload klasörünü hafıza kartı desteği varsa cihazda, hafıza kartına yükleyin yada usb flasha atıp otg yardımı ile cihaza bğlayın.

Arşiv biçimi tanınmıyor veya arsiv hatalı!! Diyor dosyayi cikart deyince

bendede VKY-L29 ( 8.0.0.371(605) imei repair yapamıyorum daha düşük flash bulamadım varsa atarmısınız imei repair yapa bilecegim

Geri
Üst Alt