Yardım Huawei P10 VTR-L09 IMEI Repair Sorunu

Elimde sigma chimera gibi toollar mevcut ama repair yapamadım 8.0 uygun romu yada yapabilceğim yöntemi söyleriseniz sevinirim.
Öncelikle sitemize Hoşgeldiniz.

Size yardımcı olabilmemiz için. Cihazın yazılım bilgileri aldığı son güncelleme gibi bilgiler lazım.

Eğer yazılım bilgilerini resim veya yazı şekilde konuya atarsanız yardımcı olmaya çalışalım.​

bu dosya c432 lerde kasım güncellemesinde de işe yarıyor mu?

sa vky-l09 frp için dload dosyası alma imkanımız varmı?

Öncelikle sitemize Hoşgeldiniz.

Size yardımcı olabilmemiz için. Cihazın yazılım bilgileri aldığı son güncelleme gibi bilgiler lazım.

Eğer yazılım bilgilerini resim veya yazı şekilde konuya atarsanız yardımcı olmaya çalışalım.
ustam Merhaba Benim de böyle bir sıkıntım var
uygun yazılımı bulup yükleyemedi. Cihaz bilgileri burda ricam etsem yardımcı olurmusun

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-01-12 at 16.43.22 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-01-12 at 16.43.22 (1).jpeg
    103.3 KB · Görüntüleme: 49
ustam Merhaba Benim de böyle bir sıkıntım var
uygun yazılımı bulup yükleyemedi. Cihaz bilgileri burda ricam etsem yardımcı olurmusun
Bu model olur. Uygun yazılımı yükleyip ardından IMEI Repair işlemi yapılır. Yükleme şekli ve detaylı Anlatımları VIP bölümünde mevcut.​

Bu model olur. Uygun yazılımı yükleyip ardından IMEI Repair işlemi yapılır. Yükleme şekli ve detaylı Anlatımları VIP bölümünde mevcut.​

Tamamda usta uygun yazılımı bulamadım sıkıntı o

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Burada bulunan yazılımı yükleyip ardından IMEI Repair işlemi yapılır.

Ustam tekrardan merhaba verdiğin yazılımı sd kartından yüklemeye çaliştim fakat her defasında hata aldım bende yazılımı eft aracılığı ile yüklemeye çaliştim yüzde 10’a kadar yüklendin fakat ardından cihaz kapandı ve artık çalişmiyor . Tekrar denedim fakat başarılı olamadım

board softare yükle imei yaz sonra normal yazılım yükle

Ustam tekrardan merhaba verdiğin yazılımı sd kartından yüklemeye çaliştim fakat her defasında hata aldım bende yazılımı eft aracılığı ile yüklemeye çaliştim yüzde 10’a kadar yüklendin fakat ardından cihaz kapandı ve artık çalişmiyor . Tekrar denedim fakat başarılı olamadım

Şarjı varmıydı? İşlem yaparken mutlaka şarjı %60 ve üzeri olması lazım.​

Ustam nasıl döndüre bilirim cihazı eski haline board software yükleyin geri açılır dendi fakat cihaza uygun yazılımı bulamadım nerden temin edebilirim

Cihazın yazılım yüklemeden önceki bilgileri nelerdir? Elinizde mevcut mu? Ayarlardan resim veya derleme numarası aklınızda mı?​

Geri
Üst Alt