Yardım Huawei P10 VTR-L09 IMEI Repair Sorunu

Peki cihaz şu an hangi modda? Yani Upragade moduna giriyor mu?​

Cihaz şuan komple kapalı . Bu haldeyken eft ile normal yazılım yüklemeye çalişiyorum fastboot modda görünüp bağlanıyor ardından bağlantısı kesilip cihaz bekleniyor deyip işlem yapmıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cihaz şuan komple kapalı . Bu haldeyken eft ile normal yazılım yüklemeye çalişiyorum fastboot modda görünüp bağlanıyor ardından bağlantısı kesilip cihaz bekleniyor deyip işlem yapmıyor

Anladım. EFT Dongle ile Board Software yazılımı varsa elinizde bana anydesk verin bakayım.​

Anladım. EFT Dongle ile Board Software yazılımı varsa elinizde bana anydesk verin bakayım.​

Elimde sadece eft dongle var board software yok şuan için anydesk için müsait değilim bana akşam saatleri için müsait olursanız verebilirim

Elimde sadece eft dongle var board software yok şuan için anydesk için müsait değilim bana akşam saatleri için müsait olursanız verebilirim

Anladım. Bu cihazın %100 Test edilmiş Board Software yazılımı VIP bölümünde mevcut. VIP Üyelik almanız lazım.​

Ücret ne kadar ve senelikmi

Ücret senelik 300 TL olanı ve 500 TL olanı mevcut.

300 TL olanı sadece VIP bölümüne erişim.

500 TL olanı hem VIP erişim hemde WhatsApp grubu desteği ve uzaktan bağlantı ile bire bir destek.​

Ücret senelik 300 TL olanı ve 500 TL olanı mevcut.

300 TL olanı sadece VIP bölümüne erişim.

500 TL olanı hem VIP erişim hemde WhatsApp grubu desteği ve uzaktan bağlantı ile bire bir destek.​

Ustam 300 liralık alalımda Müsait olduğunuz zamanda anydesk ile yardımcı olurmusunuz

Tamam ustam siz isterseniz iban nunarası felan gönderin ödemeyi yapayım akşam müsait olduğunuz bir zamanda sizinle iletişime geçeyim

Sağolun ustam

Özelden yazıyorum.​

Geri
Üst Alt