İstek Huawei P20 EML-L09 ROM İsteği

forumda çeşitl romlar mevcut ancak hangisinin uygun olduğunu bilmiyorum,link verirseniz sevinirim,ii çalışmalar

cihaz logoda kalıyor ,nasıl görebiliriz?

cihaz logoda kalıyor ,nasıl görebiliriz?
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info

fastboot oem get-product-model : eml-l09
fastboot getvar vendorcountry ti:/it

fastboot oem get-build-number : eml/l09

9.0.0.192 (C55E9R1P11)
fastboot oem device-info : FAILED COMMAND NOT ALLOWWED

sayın ustalarım cihazda hafıza kartı yuvası bulamadım hangi yükleme aracıyla yazılımı yükleyebilirim?

Otg ile yükleyebilirsiniz Buradan ögrenebilirsiniz

otg ile attığım rom yüzde 80 de hata verdi,w3x üzerinden sigmayla flashlıycam ancak sigma da arıza olduğundan açılmasını bekliyoru cihaz 5. kattan düşmüş ve her nasılsa tek çizik yok .. jtaglik olma ihtimali nedir?

otg ile attığım rom yüzde 80 de hata verdi,w3x üzerinden sigmayla flashlıycam ancak sigma da arıza olduğundan açılmasını bekliyoru cihaz 5. kattan düşmüş ve her nasılsa tek çizik yok .. jtaglik olma ihtimali nedir?
Büyük ihtimalle sorunu donanımsal. Yazılım doğru olmamış olsa daha %5 de hata verir. Zannımca cihazın donanımsal sorunu var.

Hocam çok sağol ancak yüklerken usb den yükleyince 'software install failed!', hisuite ile yüklerken 'your device is not supported for system recovery' hatası alıyorum. Sorun nedir?
SD kart ile deneme yaptınız mı?

Geri
Üst Alt