Yardım Huawei P20 IMEI Repair Sorunu

• Konbuyu başlatan calciumcabonate
  • Başlangıç tarihi
C

calciumcabonate

Arkadaşlar Merhaba,
Huawei p20 (lite yada pro değil) cihazım için imei repair nasıl yapabilirim. Cihaz elime yeni ulaştı. herhangi bir yazılım güncelleme vs yapmadım. İmei işlemi yazılımla halledilebilcek birşey değilse ankara da yardımcı olabilecek bir yer tavsiye edebilir misiniz?

Arkadaşlar Merhaba,
Huawei p20 (lite yada pro değil) cihazım için imei repair nasıl yapabilirim. Cihaz elime yeni ulaştı. herhangi bir yazılım güncelleme vs yapmadım. İmei işlemi yazılımla halledilebilcek birşey değilse ankara da yardımcı olabilecek bir yer tavsiye edebilir misiniz?
Cihazın derleme numarası kısmını konuya atın bakalım.

Evet HiSilicon Kirin 970
Şu an olmaz. Pasaport kaydı yaptırmanız lazım. Veya Box'ların güncellemesini beklemeniz lazım. Server üzerinden de yapıldığını söyleyenler var ama ben denemedim. 350 TL civarı diyorlar.

Box'ların ne zaman bu konuda güncelleme alacağı belli değil. Eğer süreniz varsa daha kapanmasına beklemeniz en iyi yöntem olur.

Sürem var yeni başladı hatta. 2. sim card yuvasından da 3g kullanılabiliyorsa 4 ay da orada bekleyebilirim. bu süre zarfında bir güncelleme gerçekleşebilir herhalde. sonuçta lite ile aynı dönemde çıkmıştı bu telefonlar sanırım onlar yapılabiliyor

Sürem var yeni başladı hatta. 2. sim card yuvasından da 3g kullanılabiliyorsa 4 ay da orada bekleyebilirim. bu süre zarfında bir güncelleme gerçekleşebilir herhalde. sonuçta lite ile aynı dönemde çıkmıştı bu telefonlar sanırım onlar yapılabiliyor
8 ay kullanabilirsiniz. 1. Sim kart süresi bitince 2. Sim kart yerine hattınızı takın. 3G kullanabilirsiniz ama sakın şimdi takmayın yoksa süre onun içinde başlar. 4 ay bekleyip öyle takın.

teşekkürler. konu ile ilgili olarak bir box güncellemesi geldiğinde veya bir gelişme olduğunda haber verirseniz sevinirm

Telefonun tüm güncelleme seçeneklerini kapatmıştım. Gece güncelleme vs seçeneklerini kapatmıştım ama bu sabah telefonu elime aldığımda kendi kendine android geçmiş olduğunu gördüm. derleme numarası 9.0.0.181 (C00E82R1P21) GPU TURBO. sanırım artık daha zor imei tamiri

Telefonun tüm güncelleme seçeneklerini kapatmıştım. Gece güncelleme vs seçeneklerini kapatmıştım ama bu sabah telefonu elime aldığımda kendi kendine android geçmiş olduğunu gördüm. derleme numarası 9.0.0.181 (C00E82R1P21) GPU TURBO. sanırım artık daha zor imei tamiri
Evet android 9.0 için şu an destek yok.

şimdi de 9.0.0.182 (C00E82R1P21) güncellemesi geldi. gitgide zorlaşıyor herhalde bizim imei onarımı

Bir tahmininiz var mı peki ne zaman gelir güncelleme ?

Zamanım daraldı ama hala bir gelişme olmadı mı. yada başka bir yolu yok mu?

Merhaba bende de Huawei p20 9.0.0.245(c432e7r1p11) Gpu Turbo Kirin 970 var dün telefonum kapandı yardımcı olabilecek kimse var mı ?

Geri
Üst Alt