Yardım Huawei P20 IMEI Repair Sorunu

• Konbuyu başlatan calciumcabonate
  • Başlangıç tarihi
Bugün 1 - 2 telefoncu arkadaşla görüştük 128 GB lik sürümde olmuyor diğerlerinde okuyor dediler biraz garip geldi böyle bir durum olabilir mi?

imei'min 1. si kapandı dün. 2. imei slotuna taktım. güncelleme gelmesi daha uzayacak herhalde. box lar dışında bir yolla yapma yolu yok mu? büyün android 9 cihazlarda mı yapılamıyor

@silivriserdar abi eml-l29 huawei p20 var derleme numarası 8.1.0.130D (EU3652) bu telefonada sanırım imei repair olmuyor

imei'min 1. si kapandı dün. 2. imei slotuna taktım. güncelleme gelmesi daha uzayacak herhalde. box lar dışında bir yolla yapma yolu yok mu? büyün android 9 cihazlarda mı yapılamıyor
Mlasef P20 Olmuyor Boxlarla Şuan AMa Yakında Elbet Bi Cözümü Cıkacaktır Box Dışında MAlesef Server Kapalı Atılmıyor

Yolcu beraberinde getirilen telefon kullanım izin harcı 1.500 TL olmuş bir de !!

Benimde imei repair ihtiyacım var. Sürüm 8.1. 0 sahtekarın biri yurt içi 2 aylık diye resmen hırsızlık yaptı çocuk acele davrandı yola çıkacak diye almış çözüm arıyoruz destek ve önerilerinizi bekliyorum. İyi günler.

Bendede huawei p20 mevcut Eml-al 00 olanindan cift hatli imei nasil Repair olur lutfen yardimci olun . Telefonum kapandi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Halen daha bir gelisme yok guncellemeler geldi cihaza 9.1 oldu ama halen daha eml-al00 için imei yuklemesi yalilmadi

İyi günler bende yeni cihaz aldım p20 fakat öğrendim ki imei repair olmuyormuş. Derleme numarası eml-l09 8.1.0.168 şuan için herhangi bir gelişme var mı arkadaşlar cihazı elden çıkarmalımıyım sizce bu arada tek hatlı cihaz

İyi günler bende yeni cihaz aldım p20 fakat öğrendim ki imei repair olmuyormuş. Derleme numarası eml-l09 8.1.0.168 şuan için herhangi bir gelişme var mı arkadaşlar cihazı elden çıkarmalımıyım sizce bu arada tek hatlı cihaz
Gelişme yok. Olduğu zaman mesaj atacağız.​

Bu modele sadece frp destegi var o da sigmakey de

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar bu konu hakkında herhangi bir gelişme varmı yada olurmu
Derleme numarası:9.0.0.284 (c461e2r1p11)

Eml-l09 8.1.0.168 server üzerinden oluyo mu peki telefonumun kapanmasına az kaldı

Geri
Üst Alt