Yardım Huawei P20 IMEI Repair Sorunu

• Konbuyu başlatan calciumcabonate
  • Başlangıç tarihi
yeni çıkan samsung a30s bile imei repair yapılabiliniyorken bu telefonda hala bir gelişme yok mu ?

yeni çıkan samsung a30s bile imei repair yapılabiliniyorken bu telefonda hala bir gelişme yok mu ?
Önemli olan modelin yüksekliği değil telefonda kullanılan işlemci
EML-L09 modelinde HiSilicon Kirin 970 işlemci kullanılıyor A30s modelinde ise Exynos 7 Series 7904 işlemci kullanılıyor
Modelin yeniliğine bakarsanız a50 ımeı repair desteklerken a5 2015 desteklemiyor
Bunun nedni ise Qualcomm işlemci kullanması

server sistemi de kapanmış. peki şu anda hiç yolu yok mu repair işleminin. hiç bir türlü yapılamıyor mu? huawei'nin kendi box'u ile yaptığını iddia edenler duydum aslı var mıdır?

server sistemi de kapanmış. peki şu anda hiç yolu yok mu repair işleminin. hiç bir türlü yapılamıyor mu? huawei'nin kendi box'u ile yaptığını iddia edenler duydum aslı var mıdır?
Hayır ustam şuan yapılmıyor yapıldığı zaman sitece bildirilecektir

valla çok iyi çöp.ettiler o cihazı. lanet olsun böyle markaya

Bence biraz daha sabredin.
Mutlaka çözüm bulunur. O kadar cihazı çöp etmezler.
Okadar bekledim P30 pro çöp oldu bedavaya sattım. Sizden ricam imei repair işini yapabileceğim üst model telefon marka model yazabilirmisiniz yurt dışından getireyim. Teşekkürler

Okadar bekledim P30 pro çöp oldu bedavaya sattım. Sizden ricam imei repair işini yapabileceğim üst model telefon marka model yazabilirmisiniz yurt dışından getireyim. Teşekkürler
Xıaomı
Samsung Modellerin Coğu Repair Oluyor

One plus 7 pro al

SELAMLAR 27,05,2020 TARİHİ İTİBARİ İLE SERVERLER AÇILMIŞ DOĞRUMUDUR ..?

Geri
Üst Alt