Yardım Huawei P20 Lite 4.5G Uyumlu Değil

• Konbuyu başlatan cankat47
  • Başlangıç tarihi
C

cankat47

p20 lite cihazım yurtdışından gelme olduğu için 4.5g uyumlu değil gözüküyor. p20 lite modelinde 4.5g desteği yokmu varsa nasıl aktif edebiliriz. tercih edilen ağ türü lte/wcdma/gsm 4.5g ile lte aynı şey değil mi?

Güncelemleri Kontrl Edin Varsa Güncellme Yapıp Tekrar Bi Deneyin

Güncelleme yok

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190610-181708.jpg
    Screenshot_20190610-181708.jpg
    152.6 KB · Görüntüleme: 36
Sim kartımda 4.5g uyumlu olduğu halde türk telekomdan uyumlu değil diye mesaj geliyor imeiden kaynaklı olabilirmi

Sim kartımda 4.5g uyumlu olduğu halde türk telekomdan uyumlu değil diye mesaj geliyor imeiden kaynaklı olabilirmi
Size gelen uyarı Şu sebeple kaynaklanıyor daha önce başıma gelen J7 prime Vodafone yanımda uygulamasından kaynaklanıyordu. Vodaofone Turkcell Turktelekom cihazınızın bilgisini okurken içerisinde ki imei numarasına göre okuyup işlem yapıyor. Fakat Şöyle bir durum mevcut içerisinde bulunan imei numarası 4.5G uyumlu olmayan bir numara olmadığı için bu sorun ile karşılaşırsınız. Sadece APK ve müşteri temsilcisi ile sorun yaşadığınızda bu cevap ile karşılaşırsınız.

Sonuç olarak 4.5g uyumu var ve açık anladığım kadarıyla
Teşekkürler

Sonuç olarak 4.5g uyumu var ve açık anladığım kadarıyla
Teşekkürler
Aynen öyle sıkıntı yok. Benimde başıma Türk Telekom uygulaması üzerinden 4.5G paketi almak isterken geldi. Paketi alamadım ama hattı. 4.5G Uyumlu cihaza takıp 2 gün kullanınca sıkıntı çıkmadan aldım.

Geri
Üst Alt