İstek Huawei P20 Lite 9.0 IMEI Repair İşlemi

• Konbuyu başlatan Üye silindi 19868
  • Başlangıç tarihi
hisuite ..hata ayıklama açıp bağlayın...--ardından sistem güncellemesi butonun basın---ardından açılacak pencereden önceki sürüme dön diyin--kendisi yazılımı indirip dakikalar içinde 8/e düşecek.....bundan daha açık anlatımı olmaz sanırım

hisuite ..hata ayıklama açıp bağlayın...--ardından sistem güncellemesi butonun basın---ardından açılacak pencereden önceki sürüme dön diyin--kendisi yazılımı indirip dakikalar içinde 8/e düşecek.....bundan daha açık anlatımı olmaz sanırım

peki bu işlem neden nova 3i de olmuyor ??

ine-lx1 128 gb hafızalı çift hatlı

kirin 710 sanırım denemedim ..hiç gelmedi bana

9.0 yapan arkadaşlar var bulunduğum yerde hydra dongle ile yaptıklarını biliyorum ..fakat ben şahsen herhafta bikaçtane geliyor. 8'e düşürüp öyle atıyorum sıkıntı olmuyor
ustad detaylı alnatırmısın hısut indirdim ama kabul etmiyor önceki yazılımı nasıl yukluyor fasboottanmı atıyorsun

ustad detaylı alnatırmısın hısut indirdim ama kabul etmiyor önceki yazılımı nasıl yukluyor fasboottanmı atıyorsun
Ustam hi suiteyi açın cihazın adb ve hdb yi açın hisuiteden sistem güncellemeye girin cihazın son sürümse eski sürüme dönün'e tıklayın yazılımı indirip yükler.

Adb cihaz açıkken hisuite cihazı görsün adb ve hdb açık şekilde , sistem kurtarma değil.. sistem güncellemeye basacaksın

bir çözüm bulmuşunuz bari paylaşında bir işe yarasın :)
bu arada benim bildiğim hisuit ve vb uygulamalar genellikle son sürüm yükler huawei pc suit tersinimi yapıyor :D
Çözümü zaten yazdık sitede mevcut. Ayrıca Hi Suite ile sürüm düşürme oluyor. Deneyip görebilirsiniz. Biz test ettik başarılı olduk.

Diğer yöntem direk EFT Dongle ile sürüm düşürme yazılımını Huawei bölümünde fastboot modda yüklemektir.​

Çözümü zaten yazdık sitede mevcut. Ayrıca Hi Suite ile sürüm düşürme oluyor. Deneyip görebilirsiniz. Biz test ettik başarılı olduk.

Diğer yöntem direk EFT Dongle ile sürüm düşürme yazılımını Huawei bölümünde fastboot modda yüklemektir.
peki hocam eft ile fastboot modda hafıza kartından atttıgımız yazılımları mı atacagız yoksa fastboot romları mevcutmudur ?

helal sana hocam

söyledik işte yazılımla uğraşmayın ..hisuite indirin bilgisayarınıza ...önceki sürüme dön/e basın 8 olacak android
Hocam dediğiniz sekilde baktım yanlız önceki sürüme dön diye bir seçenek mevcut değil

Hocalarım cahilliğimi mazur görün yeniyim. Sürüm 8 ise veya 8 e düşürebilirsek box suz imei repair yapabiliyor muyuz? ve nasıl ?

Geri
Üst Alt