Yardım Huawei P20 Lite Android 8.0 Sürümüne Düşürme

pusat06

Üye
herkese hayırlı geceler elımde huawei p20 lite dual sim lx1 cıhaz var ne yaparsam yapayım ne 9.0 nede 8.0 dusuremıyorum chimeradan islem yaptıgımda
geçersiz kimlik sorma gönderdi hatası alıyorum bunu neyden dolayı yapar yardımcı olabılecek arkadasım varmıdır

Hi suitten sürüm düşürebilirsin cihazı anroid 8 e düşürdükten sonra cihaz c432 ise alttaki sürümü indir hafıza kartı ile yükle
P20LİTEANE-LX1c432.rar

Hi suitten sürüm düşürebilirsin cihazı anroid 8 e düşürdükten sonra cihaz c432 ise alttaki sürümü indir hafıza kartı ile yükle
P20LİTEANE-LX1c432.rar[/QUO
oncelıkle tskler bu dosyanın ıcındekı hangı dosyayı flash yada hafıza kartına atıcam zıp dosyasından cıkartmam lazım mı ılk defa yapıyorum bu cıhaazdan

SD Kartımızı exFAT" olarak Biçimlendiyoruz. Yazılımı Ziptan Veya Rardan çıkarınız. "dload" Klasörü SD Kartımıza Atıyoruz.
telefon arama tuşuna *#*#2846579*#*# Yapıp. Software Upgrade Tıklayınız. 2 Aşamada tekrar devam ediyoruz.
Cihaz kendini yeniden başlatım. Yazılım yüklemesini otomatik olarak yüklenecektir.

SD Kartımızı exFAT" olarak Biçimlendiyoruz. Yazılımı Ziptan Veya Rardan çıkarınız. "dload" Klasörü SD Kartımıza Atıyoruz.
telefon arama tuşuna *#*#2846579*#*# Yapıp. Software Upgrade Tıklayınız. 2 Aşamada tekrar devam ediyoruz.
Cihaz kendini yeniden başlatım. Yazılım yüklemesini otomatik olarak yüklenecektir.
tskler ilginize yaptım oldu sagolun

Geri
Üst Alt