İstek Huawei P20 Lite ANE-LX1 8.0.0.046 Yazılım İsteği

• Konbuyu başlatan Hesene.72
  • Başlangıç tarihi
H

Hesene.72

Telefonumu eski halle nasıl getirebilirim forumda diğer konulara baktım bişey anliyamadim lütfen yardımcı olun
IMG_20190316_092426_059.jpg

IMEI kısmını nasıl uçurdunuz? Nasıl bir işlem yaptınız? Yaptığınız işlemleri detaylarıyla beraber yazar mısınız?

Konu açarken forum kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz.

Ekran donmuyordu bende stock atmak için telefonuya gönderdim ondan sonra böyle oldu

Bunu nasıl kuracağım
Dosyayı İndirip Zip çıkartın dload klasörü oluşturun hafıza kartının içine ve sadece Update.zip dosyasını atın.
Hafıza kartını cihaza takın ve yazılımı yükleyin

Dosyayı İndirip Zip çıkartın dload klasörü oluşturun hafıza kartının içine ve sadece Update.zip dosyasını atın.
Hafıza kartını cihaza takın ve yazılımı yükleyin
Update.zip dosyasını bulamadım updatesd Zip var içinde olurmu

Telefonumu eski halle nasıl getirebilirim forumda diğer konulara baktım bişey anliyamadim lütfen yardımcı olun Ekli dosyayı görüntüle 3292
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

CMD ekranına aşağıdaki kodları girin ve çıkan yazıları konuya yazın.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

CMD ekranına aşağıdaki kodları girin ve çıkan yazıları konuya yazın.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

Şuan telefonumda root gozukuyor

Bana Bu sürümden Lazım Telefonumu Kurtarabilmem için Bunu Yüklemem Lazım Yükledikten Sonra İstedigim Sürümü Yükleyebilirim ama yok bulamıyorum
Cihazınızın bölge kodu nedir gördugunuz resim cihaza uygun olmayan downgrade yazılımı kullanılmış derleme numarasi bozulmuş
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Cihazınız c432 ise sürüm düşürme yazılımı bu StackPath

Geri
Üst Alt