Merhabalar, P20 lite telefonum için imei repair gerekiyor. Telefonum yurt dışı, bugün kapandı. muhtemelen o 4 ay süre doldu. Telefon özelliklerini ekte paylaşıyorum. Bu telefona imei repair için ne yapmam gerektiğini bana söylerseniz çok yardımcı olursunuz. Sadece imei repair istiyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190907_112340.jpg
    Screenshot_20190907_112340.jpg
    67.7 KB · Görüntüleme: 21
Merhabalar, P20 lite telefonum için imei repair gerekiyor. Telefonum yurt dışı, bugün kapandı. muhtemelen o 4 ay süre doldu. Telefon özelliklerini ekte paylaşıyorum. Bu telefona imei repair için ne yapmam gerektiğini bana söylerseniz çok yardımcı olursunuz. Sadece imei repair istiyorum
Elinizde Hangi Boxlar Var

Size Yakın Bi Teknik Servise Götürüp İşlem Yapabilirsiniz Bunlar Son Kulanıcının Yapacağı İşlemler Değil Malesef.
Size Yakın Bi Teknik Servise Götürüp İşlem Yapabilirsiniz Bunlar Son Kulanıcının Yapacağı İşlemler Değil Malesef.
Ne yapılacağını söyleseniz en azından.
Hangi aşamalardan geçtiğini vesaire. Yani çözüm tam olarak nedir neye ihtiyaç duyulur.

Ne yapılacağını söyleseniz en azından.
Hangi aşamalardan geçtiğini vesaire. Yani çözüm tam olarak nedir neye ihtiyaç duyulur.
Hisuite Sürüm Düşürme İşlemi Yapanız Gerek .. Hisuite Sürüm Düşürme İşlemi Yaptıktan Sonra Cihaza IMEI Repair Ypaabilmek İcin Tekrardan Sd Kartla IMEI Repair Yazılımı Yüklemeniz Gerek.. HCU Chimera Sıgmakey Gibi Boxlarlada IMEI Repair İşlemi Yapabilrsiniz

Hisuite Sürüm Düşürme İşlemi Yapanız Gerek .. Hisuite Sürüm Düşürme İşlemi Yaptıktan Sonra Cihaza IMEI Repair Ypaabilmek İcin Tekrardan Sd Kartla IMEI Repair Yazılımı Yüklemeniz Gerek.. HCU Chimera Sıgmakey Gibi Boxlarlada IMEI Repair İşlemi Yapabilrsiniz
Hisuite den eskisi gibi sürüm düşmüyor sanırım hocam.

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yani pek bilgim yok derken aşamaları bilmiyordum. Rom atma sürüm düşürme bunlar hakkında bilgim var.
Box dediğiniz muhtemelen ücretli bir yazılım doğru mudur?

Hisuite den eskisi gibi sürüm düşmüyor sanırım hocam.

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bunun İcin Arkdaşa İlk Sordum Zaten Elinizde BOx Varmı Diye :) elinde Olmadığı İcin Yapabileceği Tek Şey Denemek Hocam :)

Son bir soru olarak bu işlemleri benim yapmam mı daha az maliyetli yoksa herhangi bir telefoncuya yaptırmam mı?
Ortalama çıkaracakları fiyat nedir bana
Hocam Sizin Bu İşlmleri Yapamnız İcin Araclar Olması Lazım Bunlarda Sadece Tek Cihaz İcin Alınacak Boxlar Değil.. Sizin Olduğun Yer Neres Bİlmiyorum Ama Tutaağı 60 70 Arası Birşeydir Gidip 60 70 Tl Verip Yaptırmak Daha Mantıklı.

Hocam Sizin Bu İşlmleri Yapamnız İcin Araclar Olması Lazım Bunlarda Sadece Tek Cihaz İcin Alınacak Boxlar Değil.. Sizin Olduğun Yer Neres Bİlmiyorum Ama Tutaağı 60 70 Arası Birşeydir Gidip 60 70 Tl Verip Yaptırmak Daha Mantıklı.
Çok teşekkür ettim hocam ilginize.
İyi günler dilerim.

Rica Ederim İyi Günler Hocam
hocam gündüz tekrar yazmıştım.
ben imei işlemini kendim yapmak istiyorum
telefonu hisuite üzerinden 8.0 a döndürdüm.yardımcı olabilir misiniz ? sd kartda mevcut.sadece yazılımlar ve yapmam gerekenler laızm.özel mesaj atarsanız memnun olurum.

hocam gündüz tekrar yazmıştım.
ben imei işlemini kendim yapmak istiyorum
telefonu hisuite üzerinden 8.0 a döndürdüm.yardımcı olabilir misiniz ? sd kartda mevcut.sadece yazılımlar ve yapmam gerekenler laızm.özel mesaj atarsanız memnun olurum.
Burada Huawei P20 Lite C432 İndiirip SD Karta Atıp Yükleyin Cihazınız IMEI Repair Yazılımı Yüklnemiş Olacaktır..Sonrada IMEI Repair İşlemi Yapamnız Gerekecek

Geri
Üst Alt