Selamlar, öncelikle destek için teşekkür ederim. Benim cihazında bu rom mevcut
Ota update almak için stock rom kurmak istiyorum imei uçar mı? Tavsiyeniz ne olur, hiç kurcalamayıp kullanmaya devam etmek mi gerekir? Saygılar
IMEI birşey olmaz. Güncelleme alabilirsiniz.

Selamlar, öncelikle destek için teşekkür ederim. Benim cihazında bu rom mevcut
Ota update almak için stock rom kurmak istiyorum imei uçar mı? Tavsiyeniz ne olur, hiç kurcalamayıp kullanmaya devam etmek mi gerekir? Saygılar
Repair yaptiysaniz oncesinde problem olmaz. Ama repair yaptirmak istiyorsaniz bir sure sonra, guncelleme yapmayin derim

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bana bu dosya lazım kesinn sonuç alabilirsem programı alacağım
Kesin sonuç diye birşey söylemek mümkün değil. Cihazlar Eylül, Ekim, Kasım güncellemesi almış ise çoğunda olmuyor. Agustos ve öncesinde güncelleme almalar genelde hep oldu.

Merhabalar bundan 3 4 ay once kadar, Huawei p20 lite telefon aldım, yurt dısı ama telefon imeiniz kopyalanmış kapanacaktır dedi ve kapandı, yardım edebilecek yol gosterecek biri varmı telefonsuz kaldım

Merhabalar bundan 3 4 ay once kadar, Huawei p20 lite telefon aldım, yurt dısı ama telefon imeiniz kopyalanmış kapanacaktır dedi ve kapandı, yardım edebilecek yol gosterecek biri varmı telefonsuz kaldım
Cihazın tam modeli nedir?

hoşbuldum hocam.bende octoplus box mevcut.sürümü nasıl düşürebilirm 7.0 a?

aktif evet,7.0 da oluyordu da bu sürümde henüz değil.o yüzden sanırım sürüm düşürmek gerek

Sürüm düşürmeden önce bu yazılımı alıp denemeniz lazım.!

aktif evet,7.0 da oluyordu da bu sürümde henüz değil.o yüzden sanırım sürüm düşürmek gerek
Octoplus bu modele imei repair desteği veriyor mu bakmak lazım. Sürüm düşürme için uygun yazılım lazım. Cihazın ayarlarına yazılım bilgilerini atarmısınız bakalım.

destek veriyordu evet ama 8.0 da güncellme almadı henüz.
ANE-LX1 8.0.0.150(C432)

şu an yüklü olan sürüm bu zaten.ancak ben repair işlemini yapmak istiyorum.

Geri
Üst Alt