C461 Mi Ozaman C461 İndirin Alışkanlık Olmuş C432 :)
hocam iyi günler,dediğiniz c461 dosyasını indirdim sd kart mevcut. bu işlem de box gerekiyor benim tek bi telefon için imei repair işlemim olacak. en uygun yazılım hangisidir ?
tek seferlik imei repair işlemi yyapacağım tek eksiğim box.

sa versıyon düşürdüm lakin bi türlü dload dosyasını telefona yükliyemedim software ınstall failed uyarıısı verıyor dosya içinde bırden fazla dosya var dload klasoru olusturup sadece update.app dosyası dload klasorune atıyorum bu sefer hata verıyor dosya boyutu yuksek dıyor hafıza kartı 16gb oldugu halde başka hafıza kart denedım ondada aynısı oldu bırı pc ye baglanıup yardımcı olabılır mı sizden rica şimdiden tşkler

sa versıyon düşürdüm lakin bi türlü dload dosyasını telefona yükliyemedim software ınstall failed uyarıısı verıyor dosya içinde bırden fazla dosya var dload klasoru olusturup sadece update.app dosyası dload klasorune atıyorum bu sefer hata verıyor dosya boyutu yuksek dıyor hafıza kartı 16gb oldugu halde başka hafıza kart denedım ondada aynısı oldu bırı pc ye baglanıup yardımcı olabılır mı sizden rica şimdiden tşkler
Exfat Olarak Bicimlendirip Öyle Deneyin Bide

Arkadaslarım mumkunse birsey soracagım ?
ANE-LX1 8.0.0 C185 bendeki ANE-LX1 8.0.0 C431 bunlar hepsine uyumlumu yoksa illa aynımı olması lazım .

Arkadaslarım mumkunse birsey soracagım ?
ANE-LX1 8.0.0 C185 bendeki ANE-LX1 8.0.0 C431 bunlar hepsine uyumlumu yoksa illa aynımı olması lazım .
Ustam aynı bölge değil bunlar onun kendi dosyasını yüklemeniz lazım sitede araştırın bulamazsanız uygun şekilde konu açın yardımcı olalım

Merhaba Arkdaşlar Bu Paylaşacağım Konuda Huawei P20 Lite ANE-LX1 8.0.0 IMEI Repair Dosyasıdır
1. Zip çıkarın.
2. dload klasörü oluşturun hafıza kartının içine ve sadece Update.zip dosyasını atın.
3. Hafıza kartını cihaza takın ve yazılımı yükleyin.
4. Cihaz yazılımı yükledikten sonra 3 4 kere kapanıp açılır sonra format atma ekranı gelir format atın.
5. Sonra IMEI Repair İşlemi yapın.

LİNK - 1
LİNK - 2
merhaba chimera kullanıcısıyım p 20 lite dual sürüm düşürdüm 8.0 ama onarım işleminde
Failed to authenticate; phone has improved security
hatası alıyorum yardımcı olurmusun

sd kart ile repair işlemini biraz daha açabilirmisiniz lütfen

Merhaba Arkdaşlar Bu Paylaşacağım Konuda Huawei P20 Lite ANE-LX1 8.0.0 IMEI Repair Dosyasıdır
1. Zip çıkarın.
2. dload klasörü oluşturun hafıza kartının içine ve sadece Update.zip dosyasını atın.
3. Hafıza kartını cihaza takın ve yazılımı yükleyin.
4. Cihaz yazılımı yükledikten sonra 3 4 kere kapanıp açılır sonra format atma ekranı gelir format atın.
5. Sonra IMEI Repair İşlemi yapın.

LİNK
son güncellemeyi almiş cihaz için bu yöntem gecerli olurmu acaba

Son güncellemeyle sd kart yöntemi işe yaramıyor
EFT , HCU gibi araçlarla sürüm düşürülüyor
SD Kart ile kademe kademe düşürebilirsiniz bu da çok zaman alır ve dosya boyutu çok fazla olur
usta merhaba. özelden birşey sorabilirmiyim müsaitseniz

Merhabalar. Ben elimdeki Huawei P20 Lite'in surumunu 8 e dusurdum. Imei repairini nasil yapabilirim, bilgisi olan var mi ?

Geri
Üst Alt