Çözüldü Huawei P20 Lite ANE-LX1 8.0.0 C55 IMEI Repair ve FRP Reset Dosyası

• Konbuyu başlatan Nbrios
  • Başlangıç tarihi
Merhaba Arkdaşlar Bu Paylaşacağım Konuda Huawei P20 Lite ANE-LX1 8.0.0 C55 IMEI Repair Dosyasıdır.
Zipten çıkarın ve Dload Klasörünü kullanın.
[Gizli içerik]
Hocam Peki Yazilimi Yuklersek Ayni Modele Repair Islemini Neyle Yapcaz Sigma Ilemi ?

Arkadaşlar bu sürümün güncelleme alan yazılımı var mı? repair yaptıktan sonra düzgün yazılımı atmak istiyorum

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar bu sürümün güncelleme alan yazılımı var mı? repair yaptıktan sonra düzgün yazılımı atmak istiyorum

Yazılımları HCU veya EFT Dongle ile yüklerseniz sorun olmuyor. Güncelleme ve dosya yönetici sorunu çıkmıyor.​

Yazılımları HCU veya EFT Dongle ile yüklerseniz sorun olmuyor. Güncelleme ve dosya yönetici sorunu çıkmıyor.​
Burdaki yazılımı attım hocam,sd karttan repair yapmak için, repairden sonra da normal yazılımı yüklemek istiyorum, baktım da pek bulamadım

Burdaki yazılımı attım hocam,sd karttan repair yapmak için, repairden sonra da normal yazılımı yüklemek istiyorum, baktım da pek bulamadım

SD kart ile yüklenen yazılımı HCU ile yükleyin sorun olmaz.​

bu cihaza downgrade nasıl yapacağız hocam

Merhaba Arkdaşlar Bu Paylaşacağım Konuda Huawei P20 Lite ANE-LX1 8.0.0 C55 IMEI Repair Dosyasıdır.
Zipten çıkarın ve Dload Klasörünü kullanın.
[SPOILER="Dosyayı Buradan İndirebilirsiniz"[Gizli içerik]
hocam bu arkadaş çıkartırken crc saglanmadı hatası veriyor cıkarsam sıkıntı olurmu acaba

hocam onu çözdumde ne ile yukleme yapıcam chimera yapmıyor hisuite ile 2019 haziran guncelmesine geldi 8.0 dusurudm ama bir tıkda dusurmem lazim hangi program oneririsniz sıgma dcu hcu flan yok suan free bısey varmı
Hisuite ile Android 8 e düştüyse artık sdcard ile de düşer

Telefon Ane Lx1 C55 9.1.0 sürümünde. Repair yapmam gerekiyor. Hisuite ile eski versiyona dönmedi. DNS yöntemi ile de alt sürüm yok. EFT ile düşürmeyi denedim hata veriyor. Yardıma ihtiyacım var.

Telefon Ane Lx1 C55 9.1.0 sürümünde. Repair yapmam gerekiyor. Hisuite ile eski versiyona dönmedi. DNS yöntemi ile de alt sürüm yok. EFT ile düşürmeyi denedim hata veriyor. Yardıma ihtiyacım var.
hisuite ile niye dönmedi eski sürüm seçeneği yok mu

Eskiden android 8 görünüyordu, şimdi 9.1 den başka seçenek yok. DNS yöntemindede aynı şekilde.
ben dah dün iki taneye baktım en son version ane-lx1 hisuite son versionunu kulllanın diğer sürüm seçeneği çıkması lazım ve ya ücretli araçlar ile yapıla bilir

ben dah dün iki taneye baktım en son version ane-lx1 hisuite son versionunu kulllanın diğer sürüm seçeneği çıkması lazım ve ya ücretli araçlar ile yapıla bilir
Dün bende iki tane yaptım. Hisuite ile düştü sürümler. Yaptıklarım C432 idi. Ama bunun bölge kodu C55. Bunda olmuyor.

Dün bende iki tane yaptım. Hisuite ile düştü sürümler. Yaptıklarım C432 idi. Ama bunun bölge kodu C55. Bunda olmuyor.
ücretli araç yok ise yazılım en son sürüm ise koduna göre biraz düşük version yükleyin hafıza card ile sonra tekrar hisuite ile dene genelde yeni sürüm mevcutken diğer sürüm seçeneği veriyor hisuite

Geri
Üst Alt