Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX1 9.0 (C432) Sürüm Düşüremiyorum

• Konbuyu başlatan birdost
  • Başlangıç tarihi
B

birdost

2 haftadır uğraşıyorum kafayı sıyırmaya yakınım :LOL:
androidhost.ru yu mu denemedim, Firmware finderi mi denemedim, hisuite mi denemedim yok. 9.1 yüklü bir türlü 8.0 a indiremiyorum. Lütfen işi bilen biri bana yardım etsin. Şimdiden Allah razı olsun gerçekten tıkandım kaldım şu sürümde. Hiçbir şekilde downgrade yemiyor. Arayıp servisine kadar sordum uygun stock rom u. C432 ane-lx1 8.0 kabul etmiyor bu arada. Uyumsuz sürüm diyor. Şimdiden çok teşekkür ederim.

2 haftadır uğraşıyorum kafayı sıyırmaya yakınım
androidhost.ru yu mu denemedim, Firmware finderi mi denemedim, hisuite mi denemedim yok. 9.1 yüklü bir türlü 8.0 a indiremiyorum. Lütfen işi bilen biri bana yardım etsin. Şimdiden Allah razı olsun gerçekten tıkandım kaldım şu sürümde. Hiçbir şekilde downgrade yemiyor. Arayıp servisine kadar sordum uygun stock rom u. C432 ane-lx1 8.0 kabul etmiyor bu arada. Uyumsuz sürüm diyor. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Elinizde eft yada hcu varmı

Ekran Alıntısı.PNG

İNDİR .rar dan çıkar dload klasörünü sd kard kopyala yazılımı yükle hata vermezse telefon 9.0 düşecek daha sonra HiSuite programını aç büyük ihtimal 8.0 geri dönüş verecektir

2 haftadır uğraşıyorum kafayı sıyırmaya yakınım
Şu an Hi Suite çoğu Huawei cihazının yazılımını geri çekmeye izin veriyor. Denermisiniz.​

2 haftadır uğraşıyorum kafayı sıyırmaya yakınım :LOL:
Hi suite ile eski sürüme geri döndürebilirsin

hi suite nin son güncellemesinde 9,1 huaweiler 8.0 a düşebiliyor.

bunu hafıza kartına atın atmadan önce exfat olarak formatlayın sonra hi suite downgrade yapıyor ben çok yaptım

Geri
Üst Alt